(044) 287-87-87
UK
event-poster event-poster

Вера Полозкова

2 грудня 2020, ср. 19:00
від 1 грн.

Про подiю

Віра Полозкова в Києві. 2 грудня в Жовтневому Палаці в Києві відбудеться виступ відомої сучасної поетеси Віри Полозкової.

Чому варто піти на концерт Віри Полозкової в Києві?

1. Отримати неймовірну насолоду від спеціальної програми, яку авторка підготувала для улюбленого Києва.
2. Тепло й зворушливо привітати чарівну поетесу після вимушеної перерви у концертах.
3. Подарувати собі й коханій людині найчуттєвіший вечір зими.

Великий зимовий концерт Віри Полозкової в Києві

2 грудня в Жовтневому Палаці відбудеться концерт талановитої поетеси Віри Полозкової. За словами авторки, на чергову зустріч з київською публікою вона чекала вже давно. Українську столицю поетеса відвідувала вже понад 100 разів. Кожна зустріч – вибух емоцій та вражень. Київ Віра Полозкова називає одним з головних місць свого життя.

Приготуйтеся зустріти улюблену авторку з усією теплотою й щирістю. А собі та коханим – подаруйте незабутній вечір зими!
Квитки радимо замовляти вже сьогодні, доки є чимало вільних місць за приємною ціною.

Чарівна Віра Полозкова з новою програмою в Жовтневому Палаці. Ваші улюблені вірші та нові поезії зі збірки «Высокое разрешение»

І як тільки вдається цій тендітній жінці утримувати увагу тисяч глядачів годинами! А ще – створювати камерну й довірливу атмосферу у великій залі, де кожен починає відчувати себе частинкою безмежного всесвіту, створеного талановитою поетесою. І немає штучних емоцій, непотрібного пафосу. Лише щире й відверте спілкування.

Для київської публіки, що вже давно стала рідною поетесі, Віра Полозкова підготувала програму з найпотужніших віршів та нових творів зі збірки 2020 року «Высокое разрешение». До нового альбому увійшли 7 поезій, якими авторка дуже хоче поділитися з усіма вами. Вони – про головне: нове життя й країну, коханих і втрати, про дітей і ще багато важливих речей.

Приєднуйтеся!

Де купити квитки на концерт Віри Полозкової в Києві?

Замовляйте електронні квитки на концерт Віри Полозкової в Жовтневому Палаці на Parter.ua. Квитки на фірмових бланках доступні в усіх наших квиткових офісах.