(044) 287-87-87
UK

Організаторам

Parter.ua - надійний квитковий оператор в Києві. На сайті продаються квитки на популярні події в столиці: концерти, театральні постановки, дитячі шоу.

Тут легко і швидко можна знайти потрібну подію, оплатити квитки відразу на сайті і отримати їх на електронну пошту. Це здійснюється завдяки злагодженій роботі IT-системи, а також команди кол-центру, яка допомагає клієнтам з будь-якими питаннями.

Продаж квитків

Щоб допомогти вам провести подію з платним входом, ми запускаємо продаж квитків онлайн і через широку мережу оффлайн-кас (всього 26 точок в Києві). Якщо потрібно, організуємо контроль входу і продаж квитків безпосередньо на місці проведення заходу.

Реклама та акції

За запитом ми надаємо рекламні послуги: запускаємо банерну і пошукову рекламу, просуваємо заходи в соц. мережах, робимо email-розсилки і виділяємо подію на сайті.

Акції зі знижками ми регулярно проводимо напередодні свят: це допомагає виділити подію в афіші і стимулює продажі. Ви можете запустити акцію на свою подію як у рамках загальної промо-кампанії, так і зробити спеціальну пропозицію з промокодом для обмеженої кількості людей.

Запит на співпрацю: [email protected]