(044) 287-87-87
UK

МЦКМ (Жовтневий палац)

Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Показати на мапі

Жовтневий Палац вже багато років зустрічає глядачів будь-якого віку і культурних уподобань. У міжнародному центрі культури і мистецтв збираються шанувальники театру і оркестрової музики, любителі гумору та естрадних концертів. Заклад знаходиться в центрі столиці за адресою Алея Небесної Сотні, 1. Зручне розташування поблизу станцій метро зводить до мінімуму можливі запізнення на заплановані заходи.

Жовтневий Палац Києва - один з найбільших концертних залів країни. Культурний центр відразу підкорює гостей розкішшю і пишнотою фасаду. Самобутня і вишукана зовнішня архітектура прекрасно поєднується з сучасним внутрішнім оформленням. Безліч дзеркал, шикарний мармур, стильний дизайн створюють світлу ауру і дарують відчуття свята з перших хвилин.

Жовтневий Палац оснащений сучасною сценою і відрізняється одним з найкрасивіших театрів і концертних залів на більш ніж 2000 чоловік. І неважливо, де публіка займає місця: на балконах, в партері або амфітеатрі, - якість звуку і видимість незмінно відмінні.

Столична публіка - це прихильники самих різних культурних і музичних напрямків. І кожен зможе підібрати подія за смаком:

  • концерти - від класики до альтернативи;
  • постановки театральних шедеврів і нових вистав;
  • конкурси та фестивалі;
  • кращі зразки традиційного і експериментального балету;
  • виступи талановитих поетів і гумористів.

Вибрати подію до душі допоможе афіша Жовтневого Палацу в Києві.

Де купити квитки на події в МЦКМ ПУ Жовтневий палац в Києві?

Замовити квитки ви можете за допомогою зручного і надійного онлайн-сервісу Parter.ua. Вибирайте події і місця в залі. Після проведення оплати квитки прийдуть на вашу електронну пошту. Також можна придбати квитки в наших касах.

МЦКМ (Жовтневий палац)

Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1