(044) 287-87-87
UK

Палац Україна

Київ, вул. В. Васильківська, 103

Показати на мапі

Національний Палац Україна недарма називають головним майданчиком країни. Один з найбільших концертних залів Києва і України здатний розмістити 3615 чоловік, а на великій сцені шириною в 25 метрів можуть одночасно перебувати 1500 артистів. Культурний комплекс розташований за адресою вул. Велика Васильківська, 2. Велична будівля сидить на височини і здалеку привертає увагу перехожих.

Палац Україна в Києві - знакова сцена для кожного артиста. І виступ тут - показник високих досягнень в сфері культури і мистецтва. У комплексі проходили концерти Патрісії Каас, Лучано Паваротті, Тото Кутуньо, Стінга.

Сценічний простір займає величезну площу - 900 м2. Одним з найбільш відповідальних подій, за словами колективу палацу, був виступ Девіда Копперфільда. Складність полягала в тому, що великий ілюзіоніст нікого не допускав за лаштунки під час підготовки шоу, крім членів своєї команди.

Концерти Палацу Україна залучають публіку різного віку і смаків. Завдяки новаторським рішенням архітекторів зал відрізняється досконалою акустикою. Комплекс оснащений сучасним світловим і звуковим обладнанням. Багато чого зроблено і для комфорту гостей. З гардероба в фойє балкона і партеру піднімає ескалатор.

Концерти Палацу Україна часто проводяться в Малому залі. Він легко трансформується, приймаючи конструкцію амфітеатру, виставкового павільйону, подіуму.

Окрему увагу варто приділити помпезному внутрішньому інтер'єру: шикарні люстри немов виточені з льоду, вишуканий мармур і вітражі доповнюють атмосферу розкоші і величі.

У числі заходів, що проводяться в Палаці Україна:

  • офіційні урочистості державного рівня;
  • концерти зірок української та світової сцени;
  • творчі вечори діячів культури і мистецтва;
  • масштабні шоу-програми для дитячої та дорослої аудиторії;
  • театральні постановки;
  • гумористичні шоу та інші яскраві події.

Як купити квитки

Дивіться афішу Палацу Україна і замовляйте квитки на сайті Parter.ua. Скористайтеся перевагою ранньої покупки квитків за нижчою ціною!

Палац Україна

Київ, вул. В. Васильківська, 103