(044) 287-87-87
UK

Палац спорту

Київ, Пл. Спортивна, 1

Показати на мапі

Палац Спорту - найбільша крита спортивна споруда України. Комплекс розташований в центрі столиці за адресою Спортивна площа, 1. Концертна конфігурація розміщення публіки включає майже 10 000 місць. Масштаби вражають. Коли фан-зона і трибуни в унісон співають хіт улюбленої групи, енергетика концерту просто зашкалює. Такі моменти - безцінні і запам'ятовуються на все життя.

Палац Спорту Києва прекрасно оснащений в технічному плані. З будь-якого місця відкривається чудовий огляд. Вся ця міць і свобода в поєднанні з якісним світловим і звуковим обладнанням роблять комплекс надзвичайно привабливим для організаторів грандіозних шоу, концертів, змагань. В афіші практично не буває вільних дат. Майданчик проводить заходи на будь-який смак:

  • конкурси та фестивалі;
  • циркові шоу;
  • спортивні змагання;
  • концерти світових зірок;
  • льодові шоу.

В афіші Палацу Спорту в Києві були такі гучні події як «Дитяче Євробачення»; лайв Deep Purple, A-Ha, The Rasmus; шоу Цирку Дю Солей; концерти Monatik, Лари Фабіан і Кріса Рі. Своїм талантом українську публіку захоплювали найяскравіші представники сучасного мистецтва.

Візит на концерт улюбленого артиста, групи або творчого колективу - джерело таких необхідних кожному позитивних емоцій. Постарайтеся при шаленому темпі життя все ж зробити паузу - для душі. Вивчіть афішу, підберіть цікаву подію і замовте кілька квитків - собі і рідним.

Як купити квитки до Палацу Спорту в Києві

Квитковий сервіс Parter.ua - простий і надійний спосіб покупки квитків на всі заходи. Для оформлення зайдіть на сторінку події, виберіть місця на схемі залу і проведіть оплату, слідуючи простим інструкціям. Електронні квитки прийдуть на вашу електронну адресу. Також приходьте в наші квиткові каси або замовляйте доставку кур'єром.

Бажаємо приголомшливих вечорів і незабутніх зустрічей!

Палац спорту

Київ, Пл. Спортивна, 1