(044) 287-87-87
UK
event-poster event-poster

Tattoo Collection

25 - 27 вересня 2020 11:00
від 160 грн.

Про подiю

Tattoo Collection в Києві відбудеться в ВДНГ 2020-09-25, 11:00. Вибирайте квитки на Parter.ua онлайн або з доставкою кур'єром. Або замовляйте на сайті, щоб забрати квитки на бланках в найближчому квитковому офісі.

Чому варто піти на Тату Колекшін в Києві?

  1. Приїзд легендарної людини-шахи Метт Гон. Его Тіло на 98% покрити тату.
  2. Фестиваль подарує 100 безкоштовно татуювань своим гостям! Джокер и Харлі Квін розіграють в реальному часі Відвідувачам секретні тату.
  3. Майстри тату створюють свои малюнки в режімі реального часу. Одночасно около 300 тату майстрів

Фестивалю Tattoo Collection 2020 дарує 100 безкоштовно татуювань

Масштабний фестиваль татуювання, Який давно ставши невід'ємною частина культурної програми весняного Києва, пройде на ВДНГ з 25 по 27 вересня.

Tattoo Collection - Найбільший професійний тату-фестиваль країни, Який проходити в столице Вже 16 років и щорічно збірає Тисячі шанувальників, які не только з України, а й з Усього світу.

Кожного відвідувача на Tattoo Collection приводять свои причини: одні приходять познайомитися з майстрами та сделать Нові татуювання, інші - Побачити Тисячі унікальніх тату та продемонструваті свои.

Для майстрів фестиваль - Своєрідне підбіття Підсумків в индустрии за рік: тут можна познайомитися з існуючімі стилями, напрямки та технологіямі сучасної татуювання, Прослухати Професійні майстер-класи та лекції и Звичайно поборотися за головну нагородили тату-світу - кубок Golden Machine.
Щорічно за право стати Кращим борються майстра з України, Польщі, Німеччини, Франции, Словенії, Италии, Турции, Беларуси, Відвідувачі ж спостерігають як іменіті майстри тату створюють свои малюнки в режімі реального часу.

Спеціальнім гостем Tattoo Collection щорічно становится один з головних світовіх фріків, Які пріїжджають спеціально на фестиваль. Навесні 2018 у Києві віталі самого пірсінгованого Чоловіка планети залізного Рольфа, а в цьом году нас очікує Зустріч з легендарним людина-шахи Меттом Гонами. Его Тіло на 98% покрити тату. ВІН настолько вражений Україною, а ми Їм, что гість їде до нас раптом!

В течение трех днів на Tattoo Collection проходять нагородження кращих робіт та різноманітні актівності для відвідувачів: лекції, майстер-класи, маркет, фото зони, фаєр-шоу та много Іншого. У Минулі роки свои музичні програми тут представляли ONUKA, 5'NIZZA, Ляпіс'98, без обмежень.

Який Крейзі сюрприз чекає нас в цьом году? Фестиваль подарує 100 безкоштовно татуювань своим гостям! Джокер и Харлі Квін розіграють в реальному часі Відвідувачам секретні тату.

Фестиваль Tattoo Collection
25-27 вересня, ВДНГ