(044) 287-87-87
UK
event-poster event-poster

LIDA LEE & РОЯЛЬ 21+

Надпопулярна подія
7 жовтня 2022, пт. 18:00
від 690 ₴

Про подiю

LIDA LEE & РОЯЛЬ 21+ в Києві відбудеться в CARIBBEAN club 2022-10-07, 18:00

Візьміть квитки на Parter.ua онлайн або заберіть на бланках у найближчому квитковому офісі.


Творці вар’єте «Рояль» оголосили про серію благодійних шоу в Caribbean Club 

Caribbean Club Concert Hall представляє в Києві мистецтво вар’єте: заклад запрошує гостей на захопливе шоу для дорослих, вар’єте «Рояль», зі спеціальною гостею – українською співачкою  Lida Lee.

Під час виступів вар’єте-шоу «Рояль» будуть зібрані кошти на підтримку ЗСУ.

Lida Lee – українська співачка, відкриття року «YUNA-2021» та засновниця волонтерського штабу. 

Вар’єте-шоу «Рояль» – це синергія музичних перформансів та витонченої сексуальності. 

Організатори шоу запрошують глядачів на побачення з Парижем: затишна атмосфера, зручне крісло, келих ароматного вина та яскраве шоу у кращих традиціях кабаре. 

Окрема насолода – це виконання відомих мелодій в оригінальному аранжуванні від знаного українського музиканта та композитора Олексія Боголюбова. А постановка хореографії від українських танцівниць, учасниць проєктів «Танцюю для тебе» та «Танці з зірками» – Анни Паламарчук, Катерини Тришиної та Світлани Черниш, вразить своєю майстерністю. 

Творці вар’єте «Рояль» презентували шоу три роки тому. Повні зали та десятки захоплених відгуків щоразу доводили – команда шоу досягла своєї мети й довела, що за кабаре не обов'язково їхати до Франції, вони створили маленький Париж у центрі Києва. Настала ваша черга насолодитися мистецтвом вар'єте!

До того ж відвідування шоу «Рояль» – це не тільки можливість відволіктись від жахів сьогодення, а й допомога в зборі коштів на потреби ЗСУ.