(044) 287-87-87
UK
event-poster event-poster

Василь Попадюк. Літній концерт на терасі

20 серпня 2020, чт. 19:00
D12
від 350 грн.

Про подiю

Василь Попадюк. Літній концерт на терасі в Києві відбудеться в D12 2020-08-20, 19:00

Візьміть квитки на Parter.ua онлайн або з доставкою кур’єром. Чи замовляйте на сайті, щоб забрати квитки на бланках у найближчому квитковому офісі.


23-го серпня Василь Попадюк та PAPA DUKE BAND виступить на атмосферній терасі у Києві.

Теплий вечір, надзвичайний вид, чарівний захід сонця та прекрасна музика від «сучасного Паганіні» - Василя Попадюка. Скрипаль - віртуоз, заслужений артист України Василь Попадюк повертається до України з Канади, щоб разом з гуртом «Рapa Duke Band» виступити з новою програмою для шанувальників музики в стилях world music, latino, gypsy та jazz на столичній терасі.

Талантом Василя захоплюються перші особи іноземних держав, дипломати і бізнесмени, багаті й знамениті, досвідчені музиканти, колеги і нові слухачі. В Іспанії його називають «живим нервом», «маестро - скрипка», в Америці «золота скрипка», а в Канаді «сучасним Паганіні». Їм захоплюється і пишається українська діаспора американського континенту.

Його сьогоднішній репертуар і стиль виконання називають World Musiс. Цінуючи класику, Василь найбільше любить національну музику, зокрема гуцульську. В ювілейному альбомі вокаліста «Deep Purple» Ian Gillan грає скрипка світового віртуоза Василя Попадюка.