(044) 287-87-87
UK
event-poster event-poster

Новорічний стендап. Макс Вишинський

11 грудня 2020, пт. 20:00
від 300 грн.

Про подiю

Новорічний стендап. Макс Вишинський в Києві відбудеться в Будинок Актора 2020-12-11, 20:00

Візьміть квитки на Parter.ua онлайн або заберіть на бланках у найближчому квитковому офісі.


2020-й рік потрібно обов’язково проводжати з гумором! 

Запрошуємо тебе та усіх, кого ти любиш на новорічний стендап від популярного київського коміка Макса Вишинського. 

Зустрічаємось 11 грудня у «Будинку Актора» для того, щоб насолодитись дуже щирою та чесною комедією. Це чудова можливість провести час з коханою людиною або в компанії друзів. 

«Пожартуємо на різні теми. Помилки у відносинах, дитячі страхи, вплив карантину на всіх нас, важливість гарної фізичною форми та інші. Всі мої жарти будуть про нас, про наше життя і проблеми. Поімпровізуємо, поспілкуємось, потоваришуємо. Впевнений, що ви прийдете на концерт просто глядачами, а підете уже в якості моїх друзів!»  - саме так резюмує свій сольний концерт комедіант. 

Макс Вишинський – один із найвідоміших українських стендап-коміків, неодноразово перемагав у шоу «Розсміши коміка», приймав участь у інших телепроектах у якості коміка та сценариста, а також являється першим вітчизняним стендапером, який зібрав зал «Жовтневого Палацу». 

Чекаємо на тебе! 


Важливо! 
«Stand Up Production» та «Будинок Актора» суворо дотримуються карантинних норм безпеки. Сидіння в залі заздалегідь розставленні на дистанції 1,5 метри, а на вході на вас очікує температурний скрінінг та антисептики. 
Не забувайте про маски! 

До зустрічі. Буде затишно, смішно та безпечно.