(044) 287-87-87
UK
event-poster event-poster

Nick Cave and The Bad Seeds

Надпопулярна подія
19 серпня 2022, пт. 20:00
від 1090 грн.

Про подiю

Nick Cave And The Bad Seeds у Києві! 19 серпня 2022 у Палаці Спорту в Києві – видатний австралійський рок-гурт Nick Cave and The Bad Seeds з великим концертом.

Чому варто піти на концерт Nick Cave And The Bad Seeds у Києві?

  1. Перший великий виступ легендарного гурту на чолі з Ніком Кейвом в Україні.
  2. Самобутня творчість і особливе світосприйняття музикантів.
  3. Найвідоміші композиції із репертуару команди – у живому виконанні.

Nick Cave And The Bad Seeds з великим концертом у Києві

19 серпня 2022 року в Палаці Спорту вперше відбудеться масштабний виступ неймовірних Nick Cave And The Bad Seeds! Відомий рок-гурт на сцені вже майже 40 років. За цей час музиканти записали 17 студійних альбомів, стали володарями золотих і платинових сертифікатів і отримали статус легенди світового рівня. Не дивлячись на це, учасники групи не ставлять досягнення нових вершин собі за мету, а просто продовжують дарувати шанувальникам творчість, засновану на власному світогляді.

Вже наступного літа ви почуєте культових рокерів наживо!

А зараз – вже час замовляти квитки.

Найкращі у всьому, що створюють: Нік Кейв енд зе Бед Сідз представлять ексклюзивну програму на сцені Палацу Спорту

У 1983 році Nick Cave and The Bad Seeds розпочали свій непростий шлях до успіху. Навіть діставшись рівня культової групи, проєкт не став комерційним. Проте вже за деякий час команда почала збирати на своїх концертах багатотисячні зали у різних куточках світу.

Чималий внесок у досягнення колективу зробив лідер Нік Кейв, якого визнали найхаризматичнішим фронтменом в історії. Магія впливу Кейва беззаперечна. Постійні виходи до шаленіючого натовпу, автограф-сесії на сцені, обійми і вітання з незнайомцями – складові неймовірного успіху і щирої закоханості слухачів у творчість музиканта.

За тривалий період розвитку музика Nick Cave and The Bad Seeds пройшла крізь очевидні трансформації. Від готик-року, ліричних балад і тестостеронового рок-н-ролу – до меланхолійного ембієнту із присмаком світлої туги.

У роботах гурту таке явище як смерть отримує романтичний образ, а кохання зображується як щось сумне і невідворотне. Nick Cave and The Bad Seeds мають особливе ставлення до релігії, часом висловлюючи критичні погляди. Але на ставлення фанатів це зовсім не впливає.

Музиканти непідвладні жодним трендам і продовжують створювати унікальну і незалежну творчість.

Обов’язково приходьте на концерт!

Де купити квитки на концерт Nick Cave And The Bad Seeds у Києві?

Швидке оформлення квитків на концерт Nick Cave And The Bad Seeds у Києві пропонує Parter.ua.