(044) 287-87-87
UK
event-poster event-poster

Jamala

Надпопулярна подія
21 жовтня 2021, чт. 19:00
від 300 грн.

Про подiю

Звернення організатора

Ми відповідально ставимося до вашої безпеки!
Згідно із чинними нормами Постанови КМУ № 1236 від 9 грудня 2020 року (зі змінами) та враховуючи встановлення «жовтого» рівня епідемічних обмежень, захід Концерт JAMALA 21 жовтня відбудеться. Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність одного з наступних документів:
  • Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу.
  • Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу.
  • Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.
  • Документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини.
  • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією, або двома дозами вакцини.
  • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19.
  • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР.
Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.

Завдяки лабораторії «Сінево» ми пропонуємо вам знижку 50% (300 грн замість 600 грн) на експрес-тест COVID-19 антиген (результат за 15 хв).
Підготовка до антиген-тесту аналогічна ПЛР-тестуванню (мазок з носоглотки). Будь ласка, ознайомтесь заздалегідь з підготовкою до тестування на сайті «Сінево».

Як отримати знижку:

● тестування можливе лише за умови попереднього оформлення замовлення та оплати на сайті «Сінево». Для оформлення перейдіть за посиланням: https://go.synevo.ua/Jamala
● на вказаний у замовленні номер телефону надійде SMS з підтвердженням онлайн-замовлення. Покажіть SMS персоналу «Сінево» під час здачі тесту.

Де можна здати тест?

1. У будь-якому відділенні «Сінево» із переліку: www.synevo.ua/ua/covid-centers (крім відділень позначених «*»).
2. Якщо з певних причин ви не зможете зробити тест заздалегідь (що ми дуже радимо для вашого комфорту), мобільна бригада «Сінево» за вашим SMS з підтвердженням онлайн-замовлення зможе зробити тестування перед подією безпосередньо на локації. Сплатити за тест ви зможете виключно в онлайні або банківською карткою.
Результат ви отримаєте протягом 15 хвилин на вказаний e-mail та Viber.

Обов'язково необхідно взяти із собою оригінал документу, що підтверджує вашу особу (паспорт, водійські права або документи у застосунку «Дія»).

Jamala з великим концертом-презентацією в Києві

21 жовтня у Жовтневому палаці відбудеться великий концерт талановитої та безмежно чарівної Джамали. Прекрасний музичний вечір подарує глядачам незабутні враження та справжню естетичну насолоду. Адже на яскраву подію давно чекають як фанати артистки, так і сама Jamala.
Ви можете обрати місця в залі та оформити квитки просто зараз.


Джамала з двома новими альбомами «5:45» та «Ми» на сцені Палацу Жовтневий

Програму концерту складають пісні двох альбомів співачки – «Ми» та «5:45». Також Джамала підкорить виконанням синглів «Вдячна», «Вірю в тебе». Обидві роботи розкривають багатий духовний світ прекрасної жінки, що успішно виконує декілька місій: мами, дружини й талановитого митця.
На концерті пролунають і найкращі роботи минулих років.
Джамала сьогодні є успішною співачкою, кумиром тисячі українців, однією з найкращих сонграйтерок сучасності. У переможниці «Євробачення» – великі плани та потужний творчий потенціал. Jamala успішно співпрацює з іншими артистами. В числі останніх яскравих колаборацій – дуети з Pianoбой та Alyona Alyona.


Де купити квитки на концерт Jamala в Києві?

Оформити квитки на концерт Jamala в Жовтневому палаці онлайн ви можете на сайті Parter.ua.