(044) 287-87-87
UK
event-poster event-poster

Хаос.Женщіни на межі нервового зриву

19 серпня 2020, ср. 19:00
від 150 грн.

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ?

1. Можливість подивитися і подумати над проблемами, з якими кожен з нас стикається щодня.
2. Несподівана назва натякає на захоплюючий сюжет.
3. Насолодитися талантом чудових акторів.

СУЧАСНА КОМЕДИЯ «ХАОС. ЖІНКИ НА МЕЖІ нервового ЗРИВУ» В КИЄВІ

Красиві, доглянуті і самодостатні. Здавалося б, чого ще не вистачає сучасним жінкам? Але, ось жіноча логіка - це річ складна і, зрозуміти жінку іноді важко навіть їй самій. 19 серпня о 20:00 в Центральному Будинку Офіцерів ВСУ приголомшлива, легка комедія «Хаос. Жінки на межі нервового зриву» спробує розкласти по поличках нюанси жіночої душі.

На сцені з дивним розмахом будуть представлені історії трьох подруг. Шкільна вчителька, журналістка і психотерапевт у виконанні Катерини Кістень, Віталіни Біблів і Анни Кузиної розкажуть вам свої найпотаємніші історії. Вони досягли впевненого соціального статусу, але чому тоді вони такі самотні? Що ж є причиною їх неврозу? І який вихід вони знайдуть з тупикової ситуації?

«Хаос. Жінки на межі неврвового зриву» - це захоплююча суміш трагедії людських відносин і заразливої комедії. Вистава абсолютно точно заслужено отримала свою назву практичного посібника «Що робити жінці на межі неврвового зриву». Ви отримаєте дуже точні і несподівані відповіді на ваші запитання.