(044) 287-87-87
UK

Про подiю

ДахаБраха в Києві! 26 листопада в Жовтневому Палаці в Києві відбудеться гучний концерт відомого українського колективу ДахаБраха.

Чому варто піти на концерт ДахаБраха в Києві?

  1. З головою зануритися у фірмовий етно-хаос made by ДахаБраха.
  2. Почути найкращі треки фолк-квартету наживо.
  3. Прожити найпалкіший осінній вечір з усіх можливих.

Безкінечно музичні ДахаБраха: концерт в Києві, що вразить і запалить серця

26 листопада на сцені Палацу Жовтневий – сміливі та непередбачувані ДахаБраха. Нестримне бурхливе джерело космічної енергії у творчому прояві – це саме вони. Вражають потужним драйвом, приваблюють внутрішньою силою, стирають межі між реальністю та фантазійним світом. Єдині на своєму рівні в Україні і світі ДахаБраха давно вже стали колективом, що гідно представляє нашу країну на світовій музичній арені.

Концерт гурту в Києві – надпопулярна подія. Обирайте квитки на кращі місця, доки є чудовий вибір!

Організатор виступу – концертна агенція «Перекресток».

ДахаБраха з музично-магічним перфомансом світового рівня на сцені Жовтневого Палацу

Столична публіка матиме змогу поласувати найбільш вишуканими стравами від магістрів музичної кухні. Тож чекаємо на неперевершене виконання треків «Ягудки», «Сухий дуб», «Карпатський реп», «Заманили», «Монах» та інших шедеврів.

ДахаБраха на концерті в Києві вразять ефектним поєднанням етнічних мотивів з dram`n`bass, industrial та soul-house. Ви почуєте живе звучання автентичних інструментів – джембе, діджеріду, басових барабанів, флейти, акордеону та інших.

ДахаБраха обїздили півсвіту з гучними гастролями. Видатному колективу аплодувала публіка Європи, Азії, Америки й Австралії. Гурт є бажаним гостем великих фестивалів Sziget, WOMADelaide, Helsinki Festival, Womad, WOMEX, GlobalFEST, Fusion, Med, Oslo World Music Festival, Mundial, Dublin World Music Festival та інших.

Але розповідати про те, як звучить ДахаБраха – невимовно мало. Треба чути й насолоджуватися особисто, наживо.

Де купити квитки на концерт ДахаБраха в Києві?

Замовляйте квитки на кращі місця на концерт ДахаБраха в Жовтневому Палаці онлайн на Parter.ua. Це швидко, зручно і надійно!

Дивіться повну афішу концертів та вистав у Києві і замовляйте електронні квитки або забирайте квитки на бланках в наших фірмових офісах.