(044) 287-87-87
UK
event-poster event-poster

Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора

11 вересня 2020, пт. 19:30
від 1 грн.

Про подiю

Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора в Києві відбудеться в МЦКМ ПУ (Жовтневий палац) 2020-09-11, 19:30. Вибирайте квитки на Parter.ua онлайн або з доставкою кур'єром. Або замовляйте на сайті, щоб забрати квитки на бланках в найближчому квитковому офісі.

Хореограф Royal Ballet, Уейн МакГрегор, представить в Україні сенсаційний балет на межі технологій і науки

Культова балетна компанія з Великобританії. Вперше в Україні. 29 та 30 березня британський хореограф Уейн МакГрегор представить одне зі своїх найкращих творінь в МЦКМ Жовтневий

«Уейн МакГрегор перетворює історію свого життя в танець. У гіпнотичному, неповторному шоу, заснованому на генетичному коді автора »- The Guardian

Чи здатна людина донести іншому історію власного життя? Протягом 25 років безперервного творчості британський хореограф і режисер Уейн МакГрегор за допомогою тілесного осмислення досліджує життя і можливості просторового руху.

Завдяки новаторському підходу танцюрист-інтелектуал в корені змінив вигляд сучасного танцю і тим самим заслужено отримав міжнародне визнання. У 2006-му він став запрошеним хореографом-резидентом королівського балету «Ковент-Гарден» і першим адептом контемпорарі серед всіх, хто коли-небудь очолював цей пост. МакГрегор ставить хореографію для провідних балетних труп світу - Паризька опера, NDT, Нью-Йорк Сіті Балет, Ла Скала, Великий Театр. Експериментує зі сплетінням жанрів і дослідженням нових територій - від постановок для драматичного театру, опери і кіно ( «Гаррі Поттер і Кубок Вогню», «Фантастичні тварини і де вони мешкають», «Тарзан. Легенда») до відеокліпів (Radiohead, Thom Yorke, The Chemical Brothers) і тижнів мод. У 2011 році МакГрегор став кавалером ордена Британської імперії за заслуги в галузі танцю.

У 2017 році в напрацюваннях танцюриста виник балетний спектакль «Автобіографія» - абстрактне міркування про життя і творчість поза часом. І, мабуть, саме інтимне серед усіх існуючих творів МакГрегора. У центрі уваги хореографа - тіло, яке виступає в якості архіву, створеного з хореографічних портретів, міцно пов'язаних разом наукової розшифровкою власного геному автора-постановника.

Через природний код, мемуари та особисті спогади МакГрегор транслює хореографічну думка в фізичний простір. Танцюристи інтерпретують зовнішність і фірмовий тілесний мова автора, вибудовуючи кожен рух на кордоні зламаних гострих кутів і безтілесної плинності, а також наслідуючи здатність трансформувати їх на граничній швидкості.

У міру того, як зростала пристрасть хореографа до руху і технічним можливостям тіла, МакГрегор став все частіше залучати до експериментальний діалог представників різних художніх і наукових областей - таким чином вивчаючи різноманітні процеси пізнання і інтерпретації творчості. Так вперше в історії світової хореографії серед співавторів вистави - провідні генетики світу, які розшифрували повну послідовність генома МакГрегора.

Наукова складова резонує з безліччю творчих елементів. Автором музики виступила електронний музикант Jlin (Джейлін). Колись працівниця металургійного комбінату, а нині згадується Resident Advisor і Rolling Stone ( "Найбільш обговорюваний молодий електронний музикант Америки"), вона знайшла своє покликання у творчості, переосмисливши жанр футворк. Дебютний альбом артистки «Dark Energy» (2015) не тільки переступив його тісні стилістичні рамки, а й створив кардинально новий напрямок всередині жанру. Музика Jlin подібна звуковий архітектурі, присвячена пізнання ритму і безлічі його інтерпретацій. А фірмове звучання межує між почуттями ейфорії і нищівною люті.

Балет «Автобіографія» постійно оновлюється; порядок танцювальних номерів алгоритмічно зібраний з 23-х хореографічних епізодів, які розкриваються унікальним чином на кожній виставі.