(044) 287-87-87
UK
event-poster event-poster

Танцювальний ринг: Ансамбль ім. Вірського vs Ансамбль Гуцулія

4 листопада 2020, ср. 19:30
від 250 грн.

Про подiю

Танцювальний ринг: Ансамбль ім. Вірського vs Ансамбль Гуцулія в Києві відбудеться в МЦКМ (Жовтневий палац) 2020-11-04, 19:30

Візьміть квитки на Parter.ua онлайн або заберіть на бланках у найближчому квитковому офісі.


Два майстерних ансамблі сучасності - ВІРСЬКИЙ VS ГУЦУЛIЯ - зустрінуться на танцювальному рингу в Києві!

Танцювальна битва, аналогів якій не має в жодній країні світу!


Дві легенди танцю:  Національний Заслужений Академічний ансамбль танцю України ім. Павла ВІРСЬКОГО та Івано-Франківський національний академічний Гуцульський ансамбль пісні і танцю «ГУЦУЛІЯ» зустрінуться
4 листопада у Жовтневому Палаці на танцювальному двобої!

Ви так довго чекали на цю подію! Так, це буде справжній БІЙ! Точніше БАТЛ, якому позаздрять «Танці з зірками». Градус події - на межі.

Ви побачите все: силу, пристрасть, потужний ураган емоцій... І все заради того, щоб показати вам блискучу майстерність і оригінальну інтерпретацію національних танцювальних стилів України!

Ансамбль імені ВІРСЬКОГО - 100 пристрасних артистів - повних життя, веселих, щирих українців з неймовірною енергетикою. Кожен їхній виступ – подія, кожен танець – мистецтво! Віртуозність та майстерність ансамблю імені Вірського є признаним каноном незрівнянного українського танцю у світі!

Ансамбль «ГУЦУЛІЯ» – справжня перлина Карпатського краю! Професійна довершеність присутня у всьому: від розкоші барвистих костюмів до найтоншого жесту танцюриста. Завдяки роботі видатних діячів культури, Гуцулія підготувала для вас унікальне танцювальне шоу «Гуцульська міфо-опера-dance»!, що відтворює перекази, пісні та легенди про славного ватажка Олексу Довбуша - справжній діамант українського танцю!

Директор - Народний артист України Петро Князевич.

Головний балетмейстер - Народний артист України Іван Курилюк.

Режисер-постановник - Народний артист України Василь Вовкун.

Композитор - заслужений діяч мистецтв України Володимир Павліковський.

Ансамбль «Гуцулія» було обрано на конкурсній основі як колектив, який знають і поважають поціновувачі танцю в Україні та за її межами. У відборі приймав активну участь ансамбль РУСТАВІ!, який нажаль не зможе приїхати до України через карантинні обмеження, але з нетерпінням чекає на зустріч і бажають вам отримати справжню насолоду від кращого танцювального проекту цієї осені!

Ви готові до такої масштабної події? Якщо так - тоді повідомляємо, що на сцені для вас танцюватимуть найкращі українські артисти! І ще: ці хлопці не страхують ноги, не вигадують про себе легенд. Вони просто танцюють так, що слова зникають. Залишаються тільки емоції.

Заінтриговані? Приходьте і відчуєте всю велич двох грандіозних танцювальних ансамблів України!

Концерт відбудеться з виконанням усіх рекомендацій МОЗ.

4 листопада, МЦКМ (Жовтневий Палац), Київ