Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Юрій Шевчук
"Сольник"

Київ

Ялта-ЮвілейнийЮрій Шевчук

 Юрій Шевчук
"Сольник"

За три десятиліття Юрій Шевчук з «ДДТ» створили стільки цікавого, що їх діяльність давно вийшла за рамки звичайної творчості рок-музикантів. У 2011 році група «ДДТ» представила дві нові програми. Перша «Інакше» - сучасна, жорстко-електронна, рок-н-рольна, розрахована на великі концертні майданчики, палаци спорту та стадіони.

Друга програма, більш камерна і лірична, представляє групу в іншому втіленні. Ідея створення програми виникла у зв'язку з випуском книги Юрія Шевчука під назвою «Сольник». Вперше вона прозвучала у Великому залі Санкт-Петербурзької Філармонії і моментально отримала найпозитивніші відгуки преси і шанувальників творчості групи.
У ній твори, що виконуються «ДДТ», звучать в імпровізаційних, психоделік-акустичних та сімфорок-н-рольних варіантах. Всі пісні пов'язані між собою віршами Юрія Шевчука, які читає сам автор. Програма «Сольник» - це не просто набір пісень, а гармонійне поєднання живого тексту і музики, яка створює враження єдиної драматичної дії з сюжетом, наповненим простором образів, створюваних групою прямо на сцені по ходу концерту.
Програма більшою мірою призначена для камерних, швидше академічних залів, ніж для палаців спорту або стадіонів.
Майбутній вечір дозволить побачити рок-музику з іншого боку: як філософію, з глибоким асоціативним поетичним мисленням, як музику, яка небайдужа до долі людей.

Газета «Комменрсант'»
«У новій програмі« Сольник »теж багато нововведень. Бек-вокалістка Олена Романова виконує сольний номер - народну пісню «Брови мої чорні». Барабанщик Тема Мамай ... грає смичком на вібрафоні. Відчайдушний клавішник Костянтин Шумайлов сидить за роялем. Гітарист Олексій Федічев сильно додав у майстерності, та ще й пише для групи інструментальні п'єси. Мелодекламація Юрія Шевчука так ладно лягає на інструментальні партії, що від вірша «Кавказькі війни» з вкрапленнями лезгинки буквально градом котяться сльози. Вся оновлена ​​група наче пройшла через глобальну омолоджуючу процедуру, набравшись десь зовсім не російського досвіду, навчившись працювати з нюансами, придбавши найціннішу і рідкісну в Росії якість - легкість. Наче на мітинги Юрій Шевчук посилав свого двійника, а сам в цей час муштрував групу і плекав новий, чистий, як сльоза, звук ».

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Юрій Шевчук "Сольник"», що відбудеться – в Ялта-Ювілейний. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!