Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930

Розумниця
Розумниця
К.Орф
РОЗУМНИЦЯ
Опера-казка на 2 дії

Запрошуємо на прем’єру нової захоплюючої вистави для сімейного перегляду - комічної опери Карла Орфа «РОЗУМНИЦЯ»
Наша вистава вирішується як весела гра, розрахована на безпосередню реакцію глядачів, які є учасниками дійства, що народжується у них на очах. Хоча цій казці багато років, її доброта і мудрість і сьогодні зрозумілі кожному.

Режиссер-постановник Віталій Пальчиков розповідає:

«Творчістю Карла Орфа я захопився почувши магічну «Карміну Бурану». І мене в першу чергу зацікавило, а чи є у цього композитора опери? Так я познайомився з чудовим твором – «Розумницею», яку сам Орф називав то «п’єсою-казкою», то «казковою оперою». Створена на сюжет казки братів Грімм «Розумна дочка селянська», вона органічно поєднує музичні й розмовні сцени, приваблює  цікавими партіями… Навчаючись у Національній музичній академії України, я неодноразово чув про великий успіх  «Розумниці» на сцені Оперної студії у 1982 році, знав і про популярність опери в світі. У 2009 постановка цієї опери стала моєю дипломною роботою…
Якось, переглядаючи запис своєї дипломної вистави з маленьким сином, я помітив, що він, не відволікаючись, уважно дивився і слухав. Саме тоді зробив висновок, що ця опера може бути цікавою для дітей, які приходять у театр із батьками, що треба зробити її виставою для сімейного перегляду. Вперше «Розумниця» виконуватиметься українською мовою, адже тепер ми маємо повний переклад».

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Розумниця», що відбудеться – в Театрі опери та балету для дітей та юнацтва. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!