Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Квiтень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
 16171819202122
»23242526272829
»30      

Україна в піснях і романсах
Україна в піснях і романсахУкраїна в піснях і романсах                                  

У програмi ви почуєте народнi пiснi "Чом,чом не прийшов","Глибока криниця","Гадзя", "Чорнi брови",авторскi- "Ми пiдем,де трави похилi"П.Майбороди,"Нiч яка мiсячна" та "Коли розлучаються двоє",М.Лисенка,"Два потоки з Чорногори"А.Кос-Анатольського,"Два кольори"О.Бiлаша та багато iнших.

Крiм того,у концертi прозвучать сольнi та дуетнi виконання вiдомих партiй з опер М.Лисенка "Наталка Полтавка"("Ой,я дiвчина Наталка"),"Майська нiч"("Дивлюсь я на небо" та "Туман яром котиться"),з опери С.Гулака-Артемовського "Запорожець за Дунаєм" i сучасного мюзиклу i.Поклада "Сон у рiздвяну нiч"(дует Оксани i Вакули).

Також на сценi вируватимуть запальнi українськi танцi.У концертi беруть участь провiднi артисти театру, хор,балет та оркестр.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Україна в піснях і романсах», що відбудеться – в Театрі оперети. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!