Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

"Кальман.
Король оперети! "
«Кальман. Король Оперети!»

Міжнародний проект від Національної оперети України та Будапештського театру оперети і мюзиклу проходить за підтримки Посольства Угорщини в України. Подію присвячено обдарованому Всевишнім і коронованому всіма провідними театрами світу, геніальному угорському композитору Імре Кальману.

І. Кальман – один із засновників і найвизначніших представників віденської оперети. Величезний успіх приходить до нього у 1915 році після прем’єри «Королеви чардашу» («Сільви»). Подальші роки утверджують за композитором славу одного з перших у своєму жанрі. Імре Кальман залишив велику творчу спадщину: двадцять оперет, твори для симфонічного оркестру, інструментальні п’єси, романси, вокальні цикли.

На думку художнього керівника Національної оперети, з.д.м. України Богдана Струтинського, неперевершеність і велич композитора пов’язані з геніальним відчуттям драматургії: «Всі твори Імре Кальмана звучать мов «на лезі ножа»: музика «кидає» слухача із вогню в холод, із світла до темряви, балансує на межі щирої радості та безмежного відчаю. У музиці відчувається, навіть, поворот голови персонажа, адже всі музичні фрази продиктовані не словом, а внутрішнім станом, емоціями, психологічним поштовхом – композитор майже ніколи не писав на готові вірші, а його арії підтекстовувалися значно пізніше».

У святковій програмі вечора «Кальман. Король Оперети!» – масштабний концерт за участю провідних вокалістів театрів, хору, балету та оркестру Національної оперети. Серед номерів: брендові з «Сільви», «Баядери», «Фіалки Монмартру», «Маріци», «Голландочки», а також прем’єри – арія Палі Рача з «Циган-прем’єр»,  номер-сюрприз  з оперети  «Герцогиня з Чикаго»  та інші.

Окрім чарівної музики у яскравій, насиченій приємними несподіванками шоу-програмі, на глядачів чекає екскурс сторінками цікавих та важливих подій з життя І. Кальмана, святкова атмосфера, дружнє коло шанувальників видатного композитора та чимало сюрпризів.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Кальман. Король оперети! "», що відбудеться – в Театрі оперети. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!