Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

"Балет- любов
на все життя"
"Балет- любов на все життя"
Київська оперета запрошує всіх на святковий концерт, присвячений ювілею головного балетмейстера театру, легенди у світі танцю – н. а. України Олександра Наумовича Сегаля

Концерт присвячений ювілею головного балетмейстера театру, народного артиста України О.Н. Сегаля.

В рамках концерту будуть представлені легендарні танцювальні номери, поставлені видатним балетмейстером Олександром Сегалем. В концерті звучатиме музика майстрів жанру оперети, видатних українських композиторів, а також відомі на весь світ зразки українського народного мелосу в сучасній обробці. Глядачам пропонується поринути у світ краси та музики, втіленій у танці, що промовляє до глядача.

Олександр Сегал
З його ім’ям тісно пов’язаний творчий шлях Київської оперети. Саме тут Олександр Сегал поставив балетні номери тих вистав, які й сьогодні є зразками класичної оперети: «Весела вдова» Ф. Легара, «Маріца», «Сільва», «Баядера», «Містер Ікс», «Фіалка Монмартру» Імре Кальмана… Всіх вистав навіть не перелічити, тому що, віддавши півстоліття хореографічному мистецтву, головний балетмейстер театру оперети створив хореографічне оформлення понад 40 вистав театру, від класичних оперет до мюзиклів.

О. Н. Сегал закінчив Київський хореографічний технікум. У 1938 р. працював на посаді соліста балету у Київському театрі опери і балету. Під час Великої Вітчизняної війни був покликаний до армії, де служив в Ансамблі пісні і танцю на посаді балетмейстера і соліста балету. Олександр Наумович пройшов весь героїчний шлях ветеранів Великої Вітчизняної війни. Разом із ансамблем він перебував на Північно-Західному, Білоруському, Сталінградському, Донецькому і Центральному фронтах. Свого часу, у травні 1945-го року Олександр Наумович танцював лезгинку біля Бранденбурзьких воріт. Після закінчення війни повернувся до роботи в театрі опери і балету, згодом працював на посаді головного балетмейстера у Державному ансамблі танцю України ім. П. Вірського. В Київську оперету майстер танцю прийшов працювати у 1980 р. Працював у Польщі, Угорщині, Франції, Бельгії, Португалії, Іспанії, Австрії, США. Всюди глядачі із захопленням приймали всі поставлені ним танцювальні номери. 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Балет- любов на все життя"», що відбудеться – в Театрі оперети. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!