Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

"ИДІОТъ"
Гастролі! Е.Някрошюс
 "ІДІОТ'"
Гастролі! Е. Някрошюс

Ф. Достоєвський

Режисер - Еймунтас Някрошюс
Сценограф - Марюс Некрошюса
Художник по костюмах - Надія Гультяева
Композитор - Фаустас Латенас
Художник по світлу - Джюгас Вакрінас
У ролях: Даумантас Цюніс, Сальвіюс Трепуліс, Ельжбіета Латенайте, Діана Ганцевскайте, Маргарита Жемяліте, міглі Полікевічюте, Відас Пяткевічюс, Вайдас Вілюс, Вітаутас Румшас, Аушра Пукеліте, Вітаутас Румшас молодший, Нерінга Булотайте, Таурас Чіжас.

"В" Ідіоті "присутній той що з" дзеркал "," дерева "," води " і давно розробляємий Някрошюсом метасюжет, який кожен читає по-своєму. Але тут він - скоріше," образотворчий ряд ", ніж код. Будуючи на противагу і поверх тексту мотивування, на свій смак і лад емоційно забарвлюючи хрестоматійні сцени з Достоєвського, змінюючи акценти і вишукуючи нові змісти, режисер не змінює психологічному театру, але надає йому іншу якість. Перед глядачем ставлять красиве збільшувальне скло - і тепер мікрорухи душі, описані Достоєвським , постають крупним планом. Ті ж макрорухи, які становлять істотну частину "Ідіота" і втілені в його героя, парадоксальним чином іноді залишаються за кадром. "(Христина Матвієнко," Російська газета ").

"З персонажами Достоєвського режисер обійшовся так само, як раніше вже повівся з фігурантами" Дяді Вані "і" Трьох сестер ": згубив в просторі долі, в якомусь доісторичному часі. Конгеніальний батькові, художник Марюс Някрошюс розмістив на арьерсцене ряд кованих дитячих ліжечок і садових лав, які із залу виглядають іграшковими чавунними набережними - готовий образ столиці імперії, зрозумілий істинний масштаб пристрастей героїв роману. Спектакль Някрошюса населяють заіграні і згублені у світі великої долі діти: незграбно-грубуватий підліток Аглая, бой-панночка Настасья Пилипівна, далі за списком дійових осіб "(Дмитро Ренанскій, газета" Коммерсант-СПБ ").
"Герої Достоєвського у виставі Някрошюса говорять, діють і навіть думають всім своїм єством, закликаючи, як герої стародавніх саг, в союзники саму природу" (Юлія Клейман, "Независимая газета").

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"ИДІОТъ" Гастролі! Е.Някрошюс», що відбудеться – в Tеатр імені І. Франка. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!