Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
 16171819202122
»23242526272829
 3031     

«Вишнёвый сад»
Прем'єра!
«Вишнёвый сад»
Прем'єра!

«Вишневий сад»
Прем'єра!

Антон Павлович Чехов
Жанр: комедія
Режисер: Вадим Дубровицький
Художник по костюмах: Віта Севрюкова
Художник-постановник: Володимир Максимов
Світло: Владислав Фролов

Дійові особи:
Раневська Любов Андріївна, поміщиця. - Ганна Дубровська
Гаєв Леонід Андрійович, брат Раневської. - Юрій Стоянов
Лопахін Єрмолай Олексійович, купець. - Олексій Серебряков
Трофимов Петро Сергійович, студент. - Павло Баршак
Фірс, лакей - Богдан Ступка
Шарлотта Іванівна, гувернантка. - Ірина Апексимова
Єпіходов Семен Пантелійович, конторник. - Остап Ступка
Яша, молодий лакей - Дмитро Ступка, Родіон Вюшкін
Симеонов-Пищик Борис Борисович, поміщик. - Павло Улюбленців
Дуняша, покоївка - Ганна Цуканова-Котт
Аня, її дочка, 17 років. - Олександра Розівська
Варя, її прийомна дочка, 24 років. - Вікторія Лукина
П'єса «Вишневий сад» - останній твір великого письменника А.П.Чехова. Писав він її, будучи невиліковно хворим, як би прощаючись, згадуючи все найважливіше минулого, сьогодення і, думаючи про майбутнє, про те, що він залишить після себе.
Різні герої п'єси символізують минуле, сьогодення і майбутнє. Так, наприклад, Раневська і Гаєв поглинені спогадами про давно минулі часи, Лопахін зайнятий важливими у цю хвилину справами, прагнучи отримати користь з усього, що має в даний момент, а Петя з Анею дивляться далеко вперед, незважаючи на події, що реально відбуваються. Так минуле, сьогодення і майбутнє з'ясовують між собою стосунки протягом всієї розповіді. Кожен герой говорить про своє, не слухаючи іншого, в результаті чого "настає тиша, в якій чується віддалений сумний звук розірваної струни". Внутрішня драма кожного виявляється важливіше зовнішніх подій. Здається, що автор як би задає питання читачам і самому собі: чому так бездарно витрачають своє життя люди? чому так легковажно відносяться до близьких? чому так безвідповідально витрачають слова і життєві сили, наївно вважаючи, що будуть жити вічно і буде можливість прожити життя набіло, заново? Герої п'єси заслуговують і жалю, і нещадного «сміху крізь невидимі світові сльози».
А.П. Чехов створив неоднозначне твір, спори про жанр якого існую і до цього дня. Під час роботи над п'єсою А. П. Чехов висловлювався про її характер в цілому: «Вийшла у мене не драма, а комедія, місцями навіть фарс».
«Пора їхати! В дорогу », - з цими словами з дому йдуть, замикаючи всі двері. Залишається тільки старий Фірс, про який, здавалося б, всі дбали, але якого так і забули відправити до лікарні. Фірс, зітхаючи, що Леонід Андрійович поїхав до пальто, а не в шубі, лягає відпочити і лежить нерухомо. Чути той же звук розірваної струни. «Настає тиша, і тільки чути, як далеко в саду сокирою стукають по дереву».

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на ««Вишнёвый сад» Прем'єра!», що відбудеться – в Tеатр імені І. Франка. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!