Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Украдене щастя
Украдене щастя
Іван Франко

Украдене щастя

Драма на дві дії

Цей твір вперше поставлено в театрі в 1940 році Гнатом Юрою. Воно увійшло в золотий фонд українського театру. Нова постановка "Украденого щастя", зроблена в 1978 році художнім керівником театру Сергієм Данченком.

Режисер: Сергій Данченко
Жанр: Драма
Назва п'єси (інсценування): Украденнное щастя
Автор п'єси (інсценування) Іван Франко
Дата прем'єри: 4 травня 1979
Вистава з антрактом
Мова вистави: український

Цей твір займає особливе місце у творчій історії франківців. Цей спектакль значно відрізняється від попереднього. Але це й закономірно - знайти рішення співзвучне часу спектаклю. Драма Франка переростає у трагедію високої напруги, притчу про те, що на чужому нещасті свого щастя не побудуєш, також як не можна злом перемогти зло.
Дія п'єси відбувається в кінці ХІХ століття в прикарпатському селі ... Любили одне одного, клялися у вічній вірності Михайло Гурман і Анна. Але забрали Михайла в цісарську армію, і брати Анни, щоб не ділитися із сестрою посагом сказали, що загинув Михайло, силою віддали дівчину за наймита Миколу, вкравши у неї не тільки спадщину, а й щастя.
Минають роки. Ганна змирилася з такою долею і односельцям їхня сім'я здається щасливою. Але несподівано з'являється «воскреслий» Михайло Гурман, жандарм, - і колишня любов Анни запалюється з новою силою. Тепер вже Михайло краде щастя Миколи. Але і йому, Михайлові не доля бути щасливим ...

Дійові особи та виконавці:
Анна: Ірина Дорошенко
Микола Задорожний: Богдан Ступка
Михайло Гурман: Володимир Нечипоренко
Настя: Галина Яблонська
Бабич: Євген Шах
Калинич: Василь Мазур
Війт: Анатолій Помілуйко
Корчмар: Олексій Пєтухов
Перша жінка: Тамара Горчинська, Наталія Непотрібна
Друга жінка: Раїса Теплова, Зінаїда Цесаренко, Анастасія Добриніна

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Украдене щастя », що відбудеться – в Tеатр імені І. Франка. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!