Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

"Солодка Даруся". Гастролі.
Івано-Франківський Театр
«Солодка Даруся»
М.Матіос
Режисура та інсценізація – з.а.України Ростислава Держипільського
Драма на дві дії

«Життя – то трояка ружа... то чорне тобі покажеться, то жовте, а там, дивися, загориться червоним. Ніколи не знаєш, яку фарбу завтра уздриш...»
Найкращі солодощі можуть перетворитись на гірку отруту, наймиліша людина – на ворога, любов – на прокляття... А німота буває сильніша від найгучніших слів. Односельці вважають німу Дарусю божевільною та подейкують, що їй не можна... цукерок...
Приголомшуюче одкровення в пронизливій пісенній оздобі, при тріпочучому, мов серце, світлі каганця.
Вистава, що стала подією в театральному житті України та примусила заговорити про Івано-Франківський театр, як такий, що має потенціал для виходу на світовий рівень мистецтва.

Ролі виконують: Галина Баранкевич, Надія Левченко, Олеся Пасічняк, Тетяна Гірник, Ігор Захарчук. Роман Луцький, Олексій Гнатковський, Андрій Фелик, Євгеній Холодняк, Анастасія Мошура, Катерина Яцків.  

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Солодка Даруся". Гастролі. Івано-Франківський Театр», що відбудеться – в Tеатр імені І. Франка. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!