Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

"Солодка Даруся". Гастролі.
Чернівецький Театр
"Солодка Даруся". Гастролі.
Чернівецький Театр

2005 рік для київської письменниці Марії Матіос залишився «зоряним»: «Солодка Даруся» стала «кращою книжкою року», здобула Національну премію України імені Т.Шевченка, визнана найкращою художньою книжкою останнього 15-річчя, яка вплинула на український світ.
Далі було чотири видання цього роману, загальний наклад якого ось-ось добіжить ста тисяч примірників.
«Солодку Дарусю» перекладено російською мовою і презентовано в Москві, де критика розглядає її «як важливу репліку в російсько-українському діалозі». На черзі – вихід книги сербською та англійською мовами, частина роману перекладена мовою ідиш.

Історія селянки Дарусі, яку в селі вважають божевільною і називають «солодкою», зачепила за душу черкащан. Та й хіба може бути інакше, коли йдеться про трагедію дитини, котра мимоволі розповіла енкаведистам, що її батько Михайло віддав підпільникам УПА частину харчів, зібраних радянською владою в селян.
За словами режисера, в постановці «Солодкої Дарусі» перш за все її цікавила людина, яка потрапила в трагічну ситуацію. Людмила Скрипка — киянка, вона каже, що з повагою ставиться і до тих людей, які віддали своє життя за Україну, і до радянських воїнів.
Роман «Солодка Даруся» - драма на три життя розповідає про буковинське село до- і післявоєнні роки. У творі виведено галерею народних образів, кожен з яких по своєму унікальний. У центрі уваги – нелегка доля дівчини Дарусі від народження до зрілого віку. Це вражаюча, приголомшлива розповідь про безпощадні жорна історії, людське зло і незнищенне добро водночас, про природну толерантність людей різної крові і націй у часи історичних катаклізмів та про незбагненні пристрасті маленького серця.


Як вважає сама Марія Матіос, «кожна інтерпретація цієї великої людської драми, якою насправді є моя «Солодка Даруся» - це самота кожного глядача перед безоднею своїх власних роздумів про життя і його цінності. А самота зі своїми думками схожа на самоту людини в церкві перед образом Божим».

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Солодка Даруся". Гастролі. Чернівецький Театр», що відбудеться – в Tеатр імені І. Франка. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!