Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

Solo-mea
Хореографічна драма
Solo-mea
Хореографічна драма

Solo-mea.
Присвячується примадонні світової оперної сцена СОЛОМІЇ Крушельницькій.
Хореографічна драма.
Вистава йде без антракту.

У виставі використано музику: симфонію № 3 американського композитора Філіппа Гласса, інтерлюдію "Поема" чеського композитора Зденека, твори угорського композитора та виконавця Лойко Фелікса, балканського композитора Горана Бреговича, Хрістофа-Віллібальди Глюка. Звучать арії із опер: "Мадам Баттерфляй" Джакомом Пучіні та "Соломея" Ріхарда Штрауса.

В цій виставі відсутні слова... Тут царює МУЗИКА, ВОКАЛ та ХОРЕОГРАФІЯ. 

“Solo-mea” – моє соло, моє сонце – спроба театру доторкнутися до найтаємнішого, найпривабливішого і заворожуючого поняття ГЕНІАЛЬНІСТЬ. Близькими до драматичного мистецтва жанрами, спорідненими художніми засобами розповідається про славетну примадонну світової оперної сцени Соломію Крушельницьку, про високу жертовність, яка талант перетворює на геніальність.

МЕА – так першою назвала Крушельницьку її педагог з вокалу у Мілані професор Фауста Креспі. Так її будуть звати великі друзі, колеги: Артуро Тосканіні, Енріко Карузо, Елеонора Дузе, Джакомо Пуччіні...

Музика, спів з дитинства стала її єством. Аскетична в побуті за свідченням сучасників, Соломія володіла магнетичним впливом на публіку. Вона належала до тих щасливих митців, яким доля, талан дарувала розуміння й усвідомлення їхньої обраності. Проте, обраність у мистецтві на довгі роки лишила її жіночого щастя. Вона була повінчана із сценою.

Соломія Крушельницька прожила довге життя (1872-1952). Вчилася у кращих професорів Львова, Мілана, Відня. Постійно вдосконалювала і розвивала свою вокальну майстерність. У 25 років вона вже була примадонною Львівського, Краківського, Варшавського оперних театрів, побувала у гастрольному турне по Південній Америці.

Маючи 30 років – виступала в Парижі та Аргентині. Товаришувала з видатними особистостями: Іваном Франком, Михайлом Павликом, Миколою Лисенком, Василем Стефаником. Але й був іншим бік життя – втрати близьких, закулісні інтриги... Обраність вимагала нових й нових жертв, вела на Голгофу страждань й самотності.

І тільки на сцені вона могла бути вільною від вічної заборгованості перед рідними, здатна була прожити пристрасті високого кохання, які не підвладні простим смертним. Більшу частину життя Соломія провела за межами Батьківщини, її домом, родиною були кращі театри світу. І все ж у фіналі життя вона повертається на Україну, де закінчується її велике гастрольне турне довжиною в життя.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Solo-mea Хореографічна драма», що відбудеться – в Tеатр імені І. Франка. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!