Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Березень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
»12131415161718
»19202122232425
»262728293031 

Рафаель Амарго
Гастролі. Фламенко!
Рафаель Амарго
Гастролі. Фламенко!Рафаель Амарго
Гастролі. Фламенко!


АМАРГО - найвідоміший у світі іспанський танцюрист фламенко і хореограф.
Його стиль близький до сучасного танцю, проте виконавець завжди дотримується справжньої сутності фламенко.
Іспанці, його співвітчизники, пишуть про АМАРГО як про національний скарб, про те що «він п'є з фонтанів найчистішого фламенко».
Коли цей віртуоз фламенко на сцені, він змушує публіку вибухати емоціями, сміятися і плакати, і все рівно відбувається це в Барселоні, Пекіні чи Нью-Йорку.

Визнання його творчості підтверджено низкою міжнародних нагород, серед яких чотири Премії Макс за сценічне мистецтво, найвища італійська нагорода - Премія Леоніда Мясіна за майстерність танцю, а також премія Іспанської асоціації викладачів іспанських танців і фламенко.
Трупа танцюриста складається з одинадцяти музикантів, співаків і танцюристів, які взяли участь в його виставі «Час роздумів».

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Рафаель Амарго Гастролі. Фламенко!», що відбудеться – в Tеатр імені І. Франка. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!