Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
 18192021222324
»252627282930 

Приборкання норовливої
Приборкання норовливої

Приборкання норовливої
В. Шекспір Переклад І. Кочерги, Ю. Лісняка


Режисер-постановник України - н.а. С.Данченко
Сценографія та костюми - з.д.м. України А.Александрович-Дочевський
Композитор - з.д.м. України С.Бедусенко
Хормейстер - з.а. України А.Навроцький
Художник по світлу - з.п.к. України В.Лящинський  

Дiйовi особи та виконавцi:

Катаріна - Т.Олексенко-Жирко
Б’янка - I.Дворянин, Л.Красовська
Вдова - з.а. В.Ілляшенко
Петруччо - з.а. О.Богданович
Грумйо - з.а. В.Мазур
Люченцьйо - з.а. О.Ступка
Траньйо - з.а. А.Гнатюк
Бйонделло - Н.Заднiпровський, В.Нiколаєнко
Гремйо - з.а. В.Горобей
Гортензьйо - з.а. А.Тимошенко
Баптюта - н.а. В.Коляда
Вінченцьйо - н.а. С.Станкевич, н.а. О.Шаварський
Педант - н.а. М.Крамар, з.а. Є.Шах
Кертіс - Є.Мозговий
Кравець - В.Нiколаєнко, з.а. П.Панчук
Галантерейник - Є.Свиридюк 
 
Це одна з ранніх комедій Шекспіра. Вона вражає своєю жвавістю, іскристою дотепністю, ніжністю барв, особливою витонченістю, театральністю і, безумовно, красою і силою втілення почуття кохання.

...До Падуї - "мистецтв колиски" прибуває молодий дворянин Люченцьйо із своїм слугою Траньйо, щоб розпочати тут навчання. Випадок знайомить його із Баптістою, а також його двома дочками Катаріною та Б'янкою. Люченцьйо закохується у Б'янку. Але зачувши про волю Баптісти - не видавати заміж молодшої чарівної, лагідної Б'янки доки не одружиться старша Катаріна, відома своєю норовливістю, закоханий вирішує під машкарою вчителя потрапити до дому Баптісти й завоювати серце Б'янки. Його ж слуга Траньйо мусить удавати з себе Люченцьйо.
У цей же час до Падуї приїздить давній друг Гортензьйо - красень Петруччо, який прагне успіху, багатства й кохання. Гортензьйо пропонує йому посвататись до Катаріни, а його представити як вчителя музики в домі Баптісти. Петруччо погоджується і відтоді вистава перетворюється на гострий і солодкий поєдинок між норовливою Катаріною і мужнім претендентом на її руку...
Справжній бенкет винахідливості, веселих витівок, на які здатні закохані, яскравість комедійних ситуацій супроводжує цю виставу.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Приборкання норовливої », що відбудеться – в Tеатр імені І. Франка. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!