Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

"Наші золоті тенета"
 "Наші золоті тенета"

Компанія Сари Дюка

Надзвичайна п’єса, у якій тіла, дещо виснажені через спритний біг, кінець кінцем наповнюються енергією, виділеною рухами інших. Хореограф, спираючи тіло на тіло, грає з ризиком на висоті більш ніж одного метра від землі. Танцівниці, дещо схожі на людські скульптури, опановують рівновагу у просторі. Вникаючи в деталі та закони простору, ритмів, інтуїції, Сара Дюка малює простір тіл, які торкаються одне одного, падають, опираються. Деталі стають приводом для пізнавання, ідеалізації. Жонглюючи, поєднуючи крихітне з величезним, влаштовуючи хаос та артистичність, вона складає точність своїх партитур для танців.
Перебуваючи в безперервному контакті з публікою, компанія проводить роботу з вивчення, створення та хореографічної передачі. Змішання та багатогранність артистів є багатством, яке дає можливість Сарі Дюка черпати з безлічі кольорів та ресурсів, а також досліджувати різноманітні простори в кожному проекті. Хореографічний процес приводить в рух артиста-митця, перш ніж задіяти його технічні здібності у постановці танцю та у процесі творчої роботи.

Хореограф: Сара Дюка
Танцівниці: Анаїс Барт, Маріон Кастайє, Марі-Франсуаз Діарра, Дебора Давід

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Наші золоті тенета"», що відбудеться – в Tеатр імені І. Франка. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!