Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930

Ех, мушкетери, мушкетери...
Ех, мушкетери, мушкетери...

Ех, мушкетери, мушкетери ...
Автор Є. Євтушенко
Режисер Петро Ільченко

Спектакль поставлений за п'єсою "Ваш назавжди" видатного поета сучасності Євгена Євтушенка, який, використавши відомі романи Олександра Дюма, створив оригінальну версію загальновідомих сюжетів, додавши до них пронизливе відчуття сучасності. Історія інтриг часів Людовика XIV наблизилася до нас, змусила знову замислитися над вічними поняттями честі, гідності, любові. Влада і воля людини - чи сумісні вони?

У постановці героїка і романтика переплітаються з любовно-ліричними сценами. Мушкетери не хочуть миритися з лицемірством і жорстокістю тоталітарного абсолютизму. І хоча у виставі йдеться про Францію часів Людовика XIV, глядачі чудово розуміють, що ті жорстокі порядки дуже нагадують радянську задушливу пору сталінських ГУЛАГів і більш пізні картини нашої недавньої історії. Постановники «Мушкетерів» піднімають серйозні теми, але кажуть про важливе мовою мюзиклу, використовуючи пластичні, танцювальні та вокальні номери, спецефекти і фехтування.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Ех, мушкетери, мушкетери...», що відбудеться – в Tеатр імені І. Франка. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!