Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Діоген
Гастролі!
Діоген
Гастролі!ДІОГЕН
Цілком можливо комедія
Абсолютно точно на 2 дії

Режисер – Сергій Чулков, засл.діяч мистецтв України
Сценограф і художник по костюмах – Дар’я Біла
Хореограф – В’ячеслав Івлюшкін
В ролях: нар.арт.Укр. Лідія Кушкова, Григорій Маслюк, Михайло Чернявський; засл.арт. Укр. Людмила Бєлінська, Валерій Мойсеєнко, Неля Ніколаєва,  Валентина Сушко; артисти Тетяна Башкатова, Володимир Бережницький Лариса Булигіна, Вероніка Голованьова, Вілен Головко, Петро Кулик, Ірина Медяник, Кирило Чернявський та інші.
 
Тема античності безсмертна. Цей період в історії цивілізації постає перед людством велично, як сум за безповоротним минулим, і піднесено, як пам’ять про добу надзвичайно високої культури. Вистава переносить глядача до теплої Греції IV ст. до нашої ери, у часи філософа Діогена, громадянина світу (як сам він себе називав), який практикував крайній аскетизм, не сприймав цивілізацію, державу, вважаючи ідеалом первісний устрій. Нехтував закони, соціальні знаки престижу, тому і не дивно, що став героєм численних анекдотів – історій про дивака, який намагався власним прикладом довести, що духовні цінності більш необхідні, ніж влада та багатство. У чому сенс життя? Чи варто вірити у долю, чи ми самі можемо керувати своїм життям? Питання, які ставлять герої „цілком можливо комедії”, їх поведінка носять досить сучасний характер, інакше не з’явилася б на світ ця п’єса, і не взявся би за її постановку заслужений діяч мистецтв України Сергій Чулков.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Діоген Гастролі!», що відбудеться – в Tеатр імені І. Франка. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!