Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

"Будьте як вдома!"
Ада Роговцева
"Будьте як вдома!"
Ада Роговцева
Ада Роговцева — жива легенда української сцени — після вимушеної театральної перерви (у рідній країні) останнім часом знову і знову втішає шанувальників свого яскравого таланту.
«Будьте як вдома» — остання за часом київська прем’єра актриси, яку вона зіграла лише навесні 2009 року: одночасно на камерній сцені театральної майстерні «Сузір’я» та Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.
Вибір драматургії — закономірний як для актриси, так і для режисера, доньки Ади Миколаївни — Катерини Степанкової, учениці Романа Віктюка та Петра Тодоровського. Адже п’єса Жан-Марі Шевре «Squat» (в українській сценічній версії — «Будьте як вдома») досить відома у Європі. У 2000-му автор отримав за свій твір спеціальну премію ООН. Він був також номінований на вищу театральну нагороду Франції — премію «Мольєр» саме за цю історію.
Тема міжнаціональних відносин сьогодні особливо хвилює світ. Це також тема єдиного Дому, яким врешті і має стати як для кожного з нас, так і для персонажів конкретної п’єси наш досить обмежений «земний простір». Простір, який для одних окреслюється державними кордонами. А для інших -- стінами парижської оселі, де й мешкають герої вистави, вирішуючи свої то складні, то «прості» людські взаємини. Пара молодих емігрантів — араб Самір та полячка Бася — випадково опиняються у великій квартирі у центрі Парижу. Так само випадково в їх життя входять дві літні французькі леді — Жанн і Марівонн… Останню й грає у виставі Ада Миколаївна Роговцева. Зіткнення двох світів, поєдинки різних ментальностей, взаємодія контрасних характерів — саме у цьому «пружина» цієї комедійної й одночасно драматичної сповіді, яка вже схвилювала київських театралів.
Таку ж сердечну щирість подарують любителям театру з різних українських міст — в рамках гастрольного туру — і всі учасники цього театрального сімейного проекту. В одній з головних ролей — Ахтем Сейталбаєв (він у ролі араба Саміра), на сьогодні найяскравіша молода зірка столичної театральної сцени. Ахтем з величезним успіхом грає у виставах Київського театру драми і комедії на лівому березі Дніпра, Національного театру імені Лесі Українки; досить вдало дебютував як кінорежисер (фільм «Че Гевара» з Валентином Гартом у головній ролі).
У виставі «Будьте, як вдома» також зайняті провідні актори київських театрів: Галина Корнєєва, Катерина Гулякова, Ольга Лук’яненко, Світлана Орліченко, Віталій Салій, Арно Тсембенгой. Художник спектаклю — Тарас Ткаченко, хореограф — Олексій Скляренко.
-- У нашому складному й тривожному світі, у світі прагматичних гравців-чоловіків, здається, й лишилась одна-єдина надія – надія на жінку та сподівання на матір як берегиню нашої великої сім’ї, -- говорить Ада Миколаївна Роговцева напередодні гастрольного туру. – Це надія саме на мудрість матері. На її жіночу інтуїцію та сердечність. Лише мати може зібрати до єдиної сім’ї – за одним столом – всіх своїх дітей, які останнім часом чомусь заблукали…

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Будьте як вдома!" Ада Роговцева», що відбудеться – в Tеатр імені І. Франка. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!