Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Театр драми і комедії на лівому березі
Спокусити, та не закохатись


Театр драми і комедії на лівому березі
Спокусити, та не закохатись
Спокусити, та не закохатись

Вистава на дві дії за п'єсою  "Окончание Дон Жуана"

Автор Едвард Радзинський

Хто такий Дон Жуан? Яка історія у відомого літературного героя? Чи був його прототип в реальному житті? Ім'я Дон Жуана було загальним в будь-якому столітті. І в наші дні Дон Жуан знову повертається на Землю. У ньому все ще живе бажання здійснювати "любовні подвиги" і безжально підкорювати жіночі серця. Дон Жуан знаходить свого слугу і вірного помічника Лепорелло. Але, виявляється, в сучасному світі Дон Жуан вже втратив силу переможця, - на жаль, він уподібнився своєму слузі, який багато в чому поступається Дон Жуаном в умінні підкорити жінку. У виставі переплітаються мотиви мелодрами і яскраві комедійні сцени.

У виставі зайняті
Дон Жуан - Олександр КОБЗАР, Сергій Петько
Лепорелло - Михайло Кукуюк, Дмитро Суржиков
Командор - заслужений артист України Сергій СОЛОД
Жінки - Дон Жуана Оксана БОГДАН, Тетяна Круліковська, Дар'я ЛОБОДА, Наталія ОЗІРСКАЯ, Наталія ЦИГАНЕНКО, Анастасія Тритенко, Ольга ЛУК'ЯНЕНКО, (студентки Київського університету театру, кіно і телебачення ім.І.Карпенка-Карого).

Режисер - Максим Михайличенко
Художник - Ігор Білецький
Музика - Юрія Михайличенко
Балетмейстер - Ольга Рогова
Художник по світлу - Тетяна Кислицька

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Театр драми і комедії на лівому березі Спокусити, та не закохатись », що відбудеться – в . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!