Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  
РАДІСТЬ СЕРДЕЧНА, або КЕПКА З КАРАСЯМИ

РАДІСТЬ СЕРДЕЧНА, або КЕПКА З КАРАСЯМИ
РАДІСТЬ СЕРДЕЧНА, або КЕПКА З КАРАСЯМИ

інсценізація Д.Богомазова

за збіркою оповідань Юрія Коваля «Чистий Дор»

Вистава без антракту

Звучить жива музика

Тривалість вистави – 1 година 40 хв.

 

Кожному хотілося б, забувши про свою дорослості та серйозність, знову опинитися в дитинстві. У цьому вам допоможе добра людина і прекрасний письменник Юрій Коваль.

За недовге життя, що так різко обірвалося, Юрій Коваль встиг зробити дуже багато. Їм написані чудові оповідання, дивовижні повісті - «Недопесок», «Прикордонний пес Алий», « Пригоди Васі Куролесова», «Чистий Дор», подорож «Найлегший човен у світі», фантастичний «Суер - Виєр» ... Все було в його яскравому житті - музика і вірші, малюнки і проза, скульптура і подорожі, зустрічі з друзями і сільська тиша. А його московська майстерня на березі Яузи завжди була притулком для самих різних гостей - рибалок, літераторів, скульпторів і ботаніків. Він був яскравий та іскристий, як дитяча іграшка калейдоскоп - завжди дуже красивий і ніколи не повторювався.

 

У сценічному прочитанні режисера Дмитра Богомазова оповідання Юрія Коваля зі збірки «Чистий Дор » - це смішні, добрі, мудрі і дуже світлі історії про загублене в лісах старовинне село з прозорою назвою Чистий Дор і життя-буття його мешканців. «Село моєї душі» - так сказав одного разу Коваль про Чистий Дор, як про мрію, про втілення свого ідеалу. Привітна Пантелеєвна, серйозне дівчисько Нюрка і галаслива Мироніха, сварлива Манька і найдобріший дядько Зуй - всі вони живуть немов у колі заповідного лісу, і не загрожує їм ні чорний відчай зовнішнього світу, ні безглузда суєта. Їхні стосунки з людьми будуються на почутті спорідненості, що моментально спалахує, завдяки якому одразу був зарахований до родичі і оповідач – письменник-мандрівник, який випадково забрів у село. Їх чисте життя, всі відтінки лісу і неба ловить невидимою сіттю письменник - бродяга, щоб потім, сидячи в похмурому місті, написати книгу.

Ці цікаві історії для душі, розуму і серця, приносячи гру, посмішку, свіжість і чарівність живого життя, роблять і самих глядачів чистішим і добрішим. А тонка іронія автора ще й піднімає настрій.

 

Дійові особи та виконавці:

Автор - Віталій САЛІЙ

Пантеліївна – засл. артистка України Леся САМАЄВА

Дядечко Зуй - нар. артист України Володимир ГОРЯНСЬКИЙ

Нюрка - Оксана ЖДАНОВА

Петро Максимович - Сергій ДЕТЮК

Колька Дрождєв - Володимир КАНІВЕЦЬ

Іван Трохимович - Михайло КУКУЮК

Нова вчителька - Світлана ШТАНЬКО

Старий вчитель - Акмал ГУРЕЗОВ

Манька Клеткіна - Тетяна КОМАРОВА , Юлія ГРИГОР'ЄВА

Ваня Копачів - Олександр КОМАРЕНКО

Дівчина - Катерина КАЧАН

 

Сільські музиканти:

Нар. Артист Укріїни Лев Сомов, Іван Завгородній,

Михайло Кукуюк , Олександр Комаренко , Сергій Детюк

 

Режисер- постановник - засл. діяч мистецтв України,

Лауреат Національної премії України імені Т.Шевченка Дмитро БОГОМАЗОВ

Художник - Петро БОГОМАЗОВ

Музичне рішення – засл. діяч мистецтв України Олександр КУРІЙ

Хормейстер - Сусанна КАРПЕНКО

Художник по світлу - Тетяна КИСЛИЦЬКА

 

У виставі звучать народні пісні Луганщини та Слобожанщини,

музика груп «Кука та Банда» і «Switch on the Light»

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «РАДІСТЬ СЕРДЕЧНА, або КЕПКА З КАРАСЯМИ», що відбудеться – в Театрі драми і комедії на лівому березі. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!