Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

"Земля"
О. Кобилянська
Прем'єра!
 

11, 12 лютого
у приміщенні Національного  академічного театру російської драми імені Лесі Українки

Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської представляє: найгучнішу театральну прем’єру сезону драму на дві дії за мотивами повісті О. Кобилянської
«ЗЕМЛЯ»

Режисер-постановник – засл. діяч мистецтв України Мирослав Гринишин («Швейк», «Езоп», «У.Б.Н.», «Галілео Галілей», «Останній Дон-Кіхот»)
Художник-постановник – Андрій Романченко
Композитор, диригент – Володимир Шнайдер
Балетмейстер-постановник – Василь Гринюк
 

В основі тексту – інсценізації Василя Василька (1946 р.) за повістю Ольги Кобилянської, адаптований М. Гринишином із залученням другої частини повісті.
Глядачі матимуть змогу побачити іншу «Землю» - історію Сави, людини, котра пішла на гріх заради землі. У виставі піднята не тільки тема влади землі над людиною, а насамперед, психологія людської душі. Не зважаючи на те, що трагедія братовбивства – реальний факт, драматургія розгортається через символічний та в певній мірі містичний показ внутрішнього світу героїв, якими обгорнуті події.

Ця історія хоча і передає трагічну правду тогочасного життя українського села, її події актуальні і для сучасного суспільства, коли заради матеріального йдуть на підступні вчинки та жорстокі вбивства, і пориваючи з мораллю, втрачають духовність.
Легендарний твір, вражаюча вистава варті того, щоб це побачив кожен український глядач.

У виставі задіяний увесь акторський склад, балет та оркестр театру.

Прем’єра відбулася 19, 20 жовтня 2013 р.

 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Земля" О. Кобилянська Прем'єра!», що відбудеться – в Театрі ім. Лесі Українки. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!