Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

Як важливо бути
серйозним
Як важливо бути
серйознимЯк важливо бути серйозним

Легковажна комедія для серйозних людей (у двох діях).
Тривалість 3 години.
Автор: Оскар Уайльд

Уже в самій назві вистави закладений парадокс - легка комедія, наповнена розіграшами, які невтомно, невимушено, витончено підкидають, немов м'ячик, безтурботні світські молоді люді. Алджерон Монкріф - один з головних героїв, придумав міфічну особу - «неоціненного, вічно хворого містера Бенбері» . «Провідати хворого» - якнайкращий спосіб ухилитися від виконання неприємних світських обов'язків. Бенбері служить також і прикриттям у веселих холостяцьких пригодах. Однак і після весілля Алджерон ну ніяк не збирається з ним розлучатися. Це на початку п'єси. А в кінці герой вимушений розгублено визнати, що Бенбері ... помер, що «він ... тріснув, вибухнув».

Приятель Алджерона, добропорядний сер Джон Уордінг, теж, як виявилося, завзятий «бенберіст». І так само у фіналі п'єси терміново одягається в траур по своєму недолугому «молодшому братові», вигаданому з тією ж метою, що і містер Бенбері. Що ж так рішуче змінює напрям думок і вчинків друзів? Любов ...

Це вона взяла верх над легковажністю і нестримною пристрастю до розваг. Любов відкрила дійсне джерело радості в серці і змусила зрозуміти, як (іноді!) важливо бути серйозним.

Переклад з англійської Івана Кашкина
Постановка - Ірина Барковська
Сценографія, костюми - Ігор Іванов (Росія)
Відновлення костюмів - Валентина плавун
Режисер - Олег Нікітін
Музичне оформлення - Олександр Костін
Розпис тканин - Дагмара Селецька (Росія)

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Як важливо бути серйозним», що відбудеться – в Театрі ім. Лесі Українки. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!