Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930

Вовки та вівці
Вовки та вівці
Вовки і вівці
Комедія на п'яти діях (вистава з одним антрактом)
Автор: А. Островський
До 180-річчя Олександра Миколайовича Островського присвячується
Тривалість 3 години
Прем'єра: 15 листопада 2003
Режисер-постановник - Аркадій Кац (м.Москва)
Сценографія, костюми - Тетяна Швець (м.Москва)
Композитор - Ігор Есипович
Балетмейстер - Алла Рубіна

«П'єси Островського зачіпають сьогодні кожного, тому що ніхто не зумів так точно втілити через живих людей каліцтво сили грошей .., - справедливо зауважив режисер вистави Аркадій Кац - ... Рішення постановки такого п'єси, як« Вовки та вівці », саме тому, що ідея і сенс заявлені відверто в самій назві, підштовхує театр зодягнутися в глибину і серйозність теми, і, звичайно ж, слідом за автором, проникнути всередину комедійної театральної дії, що розвивається стрімко, пустотливо, захоплююче ... »
П'єса «Вовки та вівці», у якій комедія інтриги витончено переплітається з комедією вдач, не перестає бути життєвою п'єсою. Сьогодні, як і сто, і двісті років тому в суспільстві, де все вирішують гроші, люди всі так само діляться на вовків і овець.
Найдивовижніше те, що хижаки і жертви деколи міняються місцями, іноді ж і на вовків влаштовують облаву ...
Світ, в якому мешкають герої спектаклю, - це величезна механічна музична шкатулка. Час від часу в ній починають злагоджено рухатися фігурки живих людей, наче маріонетки, в такт певної мелодії. Так хто ж замовляє музику і розподіляє ролі в цьому примітивному і, одночасно, непередбачуваному світі? ..

А. Н. Островський (як і Мольєр, який успадкував і ввібрав спадщину ренесансного театру) створив комедію небаченого розмаху. Його духовно-моральний потенціал невичерпний. Островський увібрав в себе все, що накопичила національна і світова культура. Їм створюється унікальна панорама людського життя у всій її повноті гіркою і смішною. Здається, немає жодної риси людської природи, яку б він оминув своєю увагою.
У будь-якому жанрі Островський був і залишається для нас найсучаснішим драматургом. Саме про це свідчить і те, що нині в Росії він самий популярний драматург. І сьогодні немає в Україні та Росії такого театру, де в афіші не стояло би ім'я А. Н. Островського.
Аркадій Кац

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Вовки та вівці», що відбудеться – в Театрі ім. Лесі Українки. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!