Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

"Тойбеле и её демон"
Тойбеле та її демон
П'єса в двох діях

Тривалість 2 години 35хв.
Автор: Ісаак Зінгер, Ів Фрідман

Це що ж відбувається з людством, якщо жінка, не зустрівши в своєму житті чоловіка, гідного її любові, закохується в Демона?
І тоді, коли пронизлива самотність у душі Тойбеле, змінюється всепоглинаючою пристрастю, упереміш зі страхом, коли душа її розривається між коханим і правдою про нього, Демон раптом перетворюється на людину.
І - Тойбіле проходить повз, навіть не глянувши в його бік. Не впізнавши, не відчувши в чоловікові коханого Демона свого.
Бо люблячи Демона, вона пізнала вище блаженство любові, з ним вона піднялася над умовностями всесвіту. Там, далеко внизу, світяться віконця маленьких будиночків, життя нудне й одноманітне тече під їх дахами. Але люблячи Демона, Тойбеле відмовилася від усього, що пов'язувало її з тим, маленьким і тендітним світом людського щастя. І немає їй туди повернення ...
Постановка - Михайло Резнікович
Сценографія та костюми - Марія Левитська
Режисер - Надія Батуріна
Балетмейстер - Алла Рубіна
Музичне оформлення - Вікторія Шпаковська

Тойбеле Тетяна Назарова
народна артистка України, народна артистка Росії

Алхонон Олег Треповський
заслужений артист України

Генендель Наталія Кудря
народна артистка України

Менаше Олег Роєнко

Ребе Борис Вознюк
народний артист України

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Тойбеле и её демон"», що відбудеться – в Театрі ім. Лесі Українки. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!