Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930

ШВЕЙК
ШВЕЙК
ШВЕЙК

Режисер: Мирослав Гринишин, Андрій Жолдак-Тобілевич
Жанр: Комедія

 Дійові особи та виконавці:

Бравий вояка Швейк: Богдан Бенюк
Шпик, жандарм, пан-отець, поручик Лукаш: Анатолій Хостікоєв
Панночка: Марія Савка

Оригінальна версія роману Ярослава Гашека. На тлі основної сюжетної лінії проходять діалоги про чоловічу дружбу, порядніст і доброту - про те, що не може зруйнувати навіть війна.

 ... Десь у сутінках Європи стоїть пам'ятник Йозефу Швейку. Навколо нього нишпорить шпик, який більше нагадує пацієнта з клініки Фрейда. Швейк "оживає", і дія переносить нас у той плин життя Австро-Угорщини на початку Першої світової війни, яким просякнутий роман.
Історія, написана Ярославом Гашеком ще на самому початку минулого століття, інтригує, розбурхує уми, змушує сучасних митців працювати, в першу чергу, над створенням нових вистав про бравого солдата Швейка.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «ШВЕЙК», що відбудеться – в Театрі ім. Лесі Українки. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!