Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
 16171819202122
»23242526272829
 3031     

Школа скандалу
Школа скандалу

Школа скандалу

Комедія у п'яти діях (вистава з одним антрактом).
Тривалість 3 години.
Автор: Річард Брінслі Шерідан
Режисер-постановник - Михайло Резникович
Сценографія - Марія Левитська

Це вистава-гра. На тлі застиглих манекенів і важких запилених драпіровок оживають і включаються в гру навіть суворі фамільні портрети родини Серфесов. Тут грають всі. Різниця полягає лише в характері гри, бо в одних вона відчайдушна, добра, по-юнацьки задиркувата, безтурботна, а в інших - пихата, жовчна, пройнята підлотою, інтригою, з відтінком скандалу і лихослів'я. Але фінал комедії, як йому і належить бути, - світлий. Великосвітські пліткарі і заздрісники викриті, а любов торжествує, тріумфує, впивається перемогою.

У виставі зайняті артисти:

Тетяна Назарова, Давид Бабаєв, Борис Вознюк, Микола Рушковський, Олександра Смолярова, Ірина Дука, Віктор Сарайкін, Олег Роєнко, Наталя Ковязіна, Наталя Кудря, Сергій Озіряний, Валерій Зайцев, Олег Комаров, Наталя Доля, Кирило Кашліков, Любов Тищенко, Дмитро Савченко , Олег Замятін, Володимир Бродський, Олександра Єна, Василь Юрченко, В'ячеслав Ніколенко, Володимир Жмакіна, Віктор Семірозуменко, Віктор Алдошин, Ольга Первеева.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Школа скандалу », що відбудеться – в Театрі ім. Лесі Українки. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!