Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930

Різдвяні мрії
Різдвяні мрії

Різдвяні мрії

Комедія на дві дії
Автор: Надія Птушкіна
Тривалість вистави 2 години 30 хв.

У чому ж принадність, в чому сила, в чому приманка для театру, в чому "родзинка" п'єс Птушкіної? Думаю, що в кожному літературному творі, якщо вони надовго зупинили увагу публіки, є щось своє: можливо, не відкрите досі так явно очам сучасників.

Це своє, нове, чутне у всіх маленьких драмах Птушкіної - КОХАННЯ. Нове? Кохання? Ну чи не дивна думка, коли саме цьому непереборному почуттю людства і присвячена вся світова література. Але головне - у зміні конфліктних сил, в аранжуванні вічних тем, у переході рішень з однієї сторони до іншої - від слабкого до сильного, у розподілі симпатій, у забарвленні авторського голосу, у самому розумінні Добра і Гріха.

Ні, не західні діви її героїні, але скромні жінки, милі дівчата з важкими долями, замучені побутом, знекровлені дітьми, знекровлені нематеринством, що чекають дива, що вимагають чуда, святі у своїй нестямі, жертовні у своєму фанатизмі.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Різдвяні мрії », що відбудеться – в Театрі ім. Лесі Українки. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!