Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

Ревізор
Ревізор

Ревізор

Оригінальна комедія в п'яти діях з одним антрактом.
(Відновлення вистави).
Тривалість 3 години 20 хв.
Автор: М. Гоголь

Безсмертне драматургічне творіння одного з безперечних класиків світової літератури знайшло своє втілення на сцені Театру імені Лесі Українки. Дійсно, час виявився не владним над сценічним шедевром Н. Гоголя. Його "Ревізор" - це не минуле, а, навпаки, наше з вами сьогодення. Все тут, починаючи від своєрідного епіграфа "На зеркало неча пенять, коли рожа крива",  до знаменитої "Німий сцени" з гучним - "Приехавший по именному повелению из Петербурга чиновник требует вас сей же час к себе. Он остановился в гостинице", - перейнято сучасним баченням того світу, в якому ми, на жаль, перебуваємо в даний час.

Комічне і трагікомічне, реальне і фантастичне, соковито-побутове і піднесено-романтичне - ось далеко не повний перелік тих іскрометних прийомів режисури і акторської майстерності, що знайшли своє втілення в цьому спектаклі. Тут що не сценічний образ, то жива людина. Актори буквально купаються в цьому матеріалі, скучивши, за великим рахунком, по справжній драматургії, де є все - цікавий сюжет, інтрига, несподівані повороти подій. Хоча, здавалося б, матеріал настільки хрестоматійний, завчений мало не напам'ять ще зі шкільної лави, але при уважному вивченні кожного разу розкривається по-іншому.

Постановка - Юрій Аксьонов (м. Санкт-Петербург)
Художник - Володимир фірера (м. Санкт-Петербург)
Костюми (за ескізами М. Добужинського) - Ольга Саваренская (м. Санкт-Петербург)
Музичне оформлення - Сергій Слонімський (м. Санкт-Петербург)
Режисер-асистент - Олег Нікітін
Балетмейстер - Алла Рубіна
Балетмейстер-репетитор - Світлана Приходько
Від автора - Юрій Аксьонов

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Ревізор», що відбудеться – в Театрі ім. Лесі Українки. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!