Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

"Пробудження весни"
Прем'єра!
Франк Ведекінд
ПРОБУДЖЕННЯ ВЕСНИ
Дитяча трагедія

Режисер - постановник, сценограф - Катрін Кацубко (Німеччина)
Драматург, координатор - Алла Рибікова
Композитор - Олександр ШИМКО
Художник по костюмах - Валентина Плавун

Трагічні фізичні та моральні страждання підлітків, що переживають перші пробудження чуттєвості, в святенницькому світі дорослих завжди викликали бурхливі дискусії про те, коли і як слід знайомити підростаючих дітей з цією стороною життя.

"Пробудження весни" - одне із знакових драматургічних творів німецького автора кінця XIX - початку XX ст. Ф. Ведекинда, в якому було помічено і чітко окреслені перші боязкі етапи переломних моментів статевого становлення молодої людини.
C викривальним пафосом оповідають герої про циніків-вчителях, вбивали в хлоп'ячі і дівчачі голови церковну мораль, але норовлять спокусити їх при кожній нагоді, про недалекоглядних матерях, складали казки про лелек, замість того, щоб толково пояснити, «звідки беруться діти». І, як підсумок батьківського мовчання і нерозуміння, - тягнеться нитка підліткових трагедій. Вендль, "тільки полежали" з хлопчиком Мельхіором, завагітніла і загинула від саморобного аборту, а герой, що став причиною її смерті і самогубства одного, здійснив втечу з місця відбування виправних робіт і провідав їх могили на кладовищі.
Але нинішнє покоління вже прокинулося і розправило крила. Для них далекі подібні переживання! Вони порвали на собі ланцюга умовностей патріархальної сім'ї, поставили свої прагнення вище всіх соціальних обмежень. Ні релігії, ні філософії, ні соціального ідеалу! .. Тільки безперервний ряд хаотичних переживань, метань, зривів, - така свита, в супроводі якої виступають нинішні «провісники весни».

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:
Людина в масці - Юрій Діц (Німеччина)
Вендль Бергман - Катаріна Най (Німеччина)
Г-жа Бергман - Таїсія Бойко (Україна)
Мельхіор Габор - Олександр Крючков (Україна)
Моріц Штіфель - Жан-Марк Турмес (Німеччина)
Марта - Ліза-Марі Хеке (Німеччина)
Теа - Сара Бройер (Німеччина)
Ільза - Анна Кузьменко (Україна)
Гансик Рілов - Олександр Валюк (Україна)
Ернест - Лукас Рем (Німеччина)
Отто - Давид Нідер (Німеччина)
Г-жа Габор - Ірина Борщевська (Україна)
Г-н Габор - Максим Нікітін (Україна)

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Пробудження весни" Прем'єра!», що відбудеться – в Театрі ім. Лесі Українки (Нова сцена). Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!