Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

Помста по-італійськи
Трагікомедія на дві дії
Помста по-італійськи
Трагікомедія на дві дії

Помста по-італійськи
Трагікомедія на дві дії

Автор: Луїджі Піранделло

Прем'єра: 23 листопада 2000

Переклад з італійської Тамари Скуй

Тривалість вистави 2 години 30 хв.

Постановка - Ірина Барковська
Сценографія, костюми, плакат - Сергій Маслобойщиков
Композитор - Юрій Шевченко
Балетмейстер - Алла Рубіна
Режисер - Ольга Гаврилюк

... Для Італії Піранделло насамперед драматург. Згущений психологізм Піранделло, який розгортається на ускладнених, майже авантюрно проведених сюжетах, був прийнятий як революція. Один з німецьких критиків наважився навіть на порівняння: "Достоєвський драматургії". У цьому таємниця його спалахнувшої європейської популярності.

Стержень усієї творчості Піранделло, на який він старанно і різноманітно нанизує зокрема і деталі, полягає в зіткненні між зовнішніми діями людини та її прихованою справжньою суттю. Ця тема глибока. У світовій літературі вона навіть классична по своїй стійкості. Піранделло зайнятий ілюстраціями цих традиційних колізій між тим, що ми є, і тим, чим ми здаємося. Його цікавить співвідношення між "фактом" і "етикою факту". Він змушує глядача і читача бродити по цих лабіринтах, цікавлячись і знемагаючи, поки торжествуючий автор не приводить його до висновку. Інтрига зовнішня у нього дублюється інтригою внутрішньої.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Помста по-італійськи Трагікомедія на дві дії», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!