Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
 18192021222324
»252627282930 

"НОРД-ОСТ и БУДУЩЕЕ
ПОКАЖЕТ"
 НОРД-ОСТ

Автор: Торстен Бухштайнер
Переклад - Йоханн Ботт, Катерина Гороховська (під ред. Алли Рибікова)

  «Норд-Ост» розповідає про захоплення заручників чеченськими терористами в московському Театрі на Дубровці, в результаті чого (не в останню чергу через сумнівне звільнення заручників російськими спецслужбами) загинуло 170 чоловік. Серед тих, хто проводив захоплення, було 20 чеченських жінок - «чорних вдів», - які втратили своїх близьких під час війни і стали терористка-смертниця.

 Історія подана з точки зору трьох постраждалих жінок - тих почуттів, які вони відчували протягом 57 годин утримання заручників.

 Зура, одна з «чорних вдів», Тамара, лікар, який чергує в цю ніч на швидкій допомозі, і Ольга, актриса, яка перебуває серед заручників. Під шаленим тиском загрози своєму існуванню вони шукають сліди, які виходять за рамки тих трьох днів, коли тривала драма з заручниками.

  Головна подія, яка зв'язує Ольгу, Зуру і Тамару, - це руйнування їхнього сімейного середовища внаслідок війни. Навіть коли вони зустрічаються як жертви і злочинці на сцені реальної життєвої драми, їх об'єднує спільна доля - бути вдовами.

Режисер - Андрій Рябін
У виставі зайняті артисти: Вікторія Жилінський, Ганна Кузьменко, Олена Червоненко.

  

 

 

 


 

 

МАЙБУТНЄ ПОКАЖЕ

 Автор: Вікторія Никифорова

  «Майбутнє покаже» - це футуристична комедія. Її дія розгортається незабаром після закінчення Третьої світової війни. У першій дії - першому варіанті розвитку подій - по всій Землі переміг радикальний іслам. У другій - війну виграв радикальний лібералізм. Троє героїв - чоловік і жінки - намагаються знайти себе в цьому «дивному новому світі».

  Режисер - Ольга Гаврилюк
  У виставі зайняті артисти: Ольга Кульчицька, Ірина Новак, Володимир Ращук.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"НОРД-ОСТ и БУДУЩЕЕ ПОКАЖЕТ" », що відбудеться – в Театрі ім. Лесі Українки (Нова сцена). Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!