Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

На заході сонця
На заході сонця 

На заході сонця
Лірична драма (спектакль без антракту)

Тривалість 1 година 50 хв.
Автор: Ю. Дамскер
Прем'єра: 8 жовтня 2008
Це історія двох подруг - актрис, які прожили пліч о пліч довге життя, пуд солі з'їли разом! Дитинство, навчання, робота ... в'язниця. Доля підкидала їм постійні зустрічі впродовж усього життя, а в похилому віці вони по-сестринськи розділили одну житлову площу. Причому господиня відчувала себе більше в гостях, ніж подруга, якій вона дала притулок.
У той день одна з них, відома артистка Наталя Колягіна, готувалася до зустрічі з не менш відомим журналістом, який збирався нагадати читачам про особистість, яка відбулася. Женя Рощина, у якої жила Наташа, щиро допомагала готуватися до зустрічі, незважаючи на капризи і численні претензії зарозумілої подруги. Вони репетирували, сварилися, плакали, згадували ...
Його прихід круто перевернув їх злагоджене життя ... Одній подарував щастя, другій ... що ж, доля буває незговірливою, «нагороджуючи» нас, напевно заслуженим роком.
Постановка - О. Гаврилюк
Художник - Є.В. Корчина

Ролі виконують:
Наташа Валерія Заклунна
народна артистка України, народна артистка Росії, лауреат Нац. премії ім. Т. Г. Шевченка

Женя Надія Кондратовська
заслужена артистка

Гаррі Котляр Юрій Мажуга
народний артист СРСР, лауреат Нац. премії ім. Т. Г. Шевченка

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «На заході сонця», що відбудеться – в Театрі ім. Лесі Українки. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!