Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
 17181920212223
»24252627282930

"Ladies Night."
Гастролі Донецького Театру




"Ladies Night."
Гастролі Донецького Театру

Е. МакКартен
С. Сінклер
Переклад з англійської О. Аркадіна-Школьніка

Дія відбувається у невеличкому промисловому містечку Англії, де одна за одною закриваються шахти, масово скорочують людей. Загартовані важкою працею шахтарі та металурги замислюються над вічним питанням «Що робити?».

Одному з чоловіків, які зібралися в барі, хоча вже й нічим платити за пиво, спала на думку дивна ідея: чи не податися в стриптизери. І сильні світу цього почали готуватися до свого майбутнього шоу. Вони вчилися танцювати, хоча востаннє це робили на власному весіллі, займалися спортом, щоб позбутися животиків, намагалися роздягатися, як належить справжнім стриптизерам… 

Але основний акцент у виставі зроблено не лише на видовищності. Значна увага приділялася питанню незламности у важких життєвих ситуаціях.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Ladies Night." Гастролі Донецького Театру », що відбудеться – в Театрі ім. Лесі Українки. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!