Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

Дон Кіхот. 1938 рік
Дон Кіхот. 1938 рік

Дон Кіхот

Показ в двох частинах без антракту

Автор: Михайло Булгаков (по Мігелю Сервантесу)

В основі спектаклю п'єса "Дон Кіхот" Михайла Булгакова,
уривки з інших його п'єс, а також фрагменти щоденників, листування, спогадів Михайла Булгакова і Олени Булгакової, матеріали радянської і світової політичної і художньої хроніки 1938 року.

Цей спектакль - як якась паралель, проведена між двома особистостями: героєм п'єси Михайла Булгакова - Дон Кіхотом - і самим письменником, які жили в різні століття. Але долі, однак, їх схожі і тісно переплетені.
Чи вважаєте ви, що людина, мандрівна по світу не в пошуках насолод, а в пошуках тернів, божевільна і бездіяльно витрачає час?
Люди вибирають різні шляхи. Одні, спотикаючись, тягнуться по дорозі пихатості, інші повзуть по стежці принизливих ​​лестощів, інші пробираються по дорозі лицемірства і обману. Дон Кіхот йшов по крутій дорозі рицарства, зневажаючи земні блага ... але не честь! За кого він мстив, вступаючи в бій з велетнями, які всіх так дратували? Він заступався за слабких і скривджених! Якщо бачив десь зло, йшов на смертельну сутичку, щоб перемогти чудовиськ злості і злочинів!
Його мета світла - всім зробити добро і нікому не заподіяти зла.
«Якби мене визнали божевільним лицарем, я був би ображений до глибини душі, але ваші слова я не ставлю ні в гріш, вони мені здаються смішними», - говорив Дон Кіхот.
Все це переживав і Михайло Булгаков. Тільки набагато пізніше і в інших форматах життя і долі людини і митця:
«Я пишу життя. Назовні вся ганьба її. Весь мертвущий холод. Весь заплутаний дрібницями світ. Я письменник містичний. Я докладаю великі зусилля, щоб стати безпристрасно над червоними і білими.
Я не можу ... Підлабузництв п'єс ... людям без потреби ... Вони - як котові штани, як собаці бюстгальтер ... »
Боротьба за справедливість, за ідею, волелюбність і непокорство - риси, що належать сильним людям, яких не можна залякати.

Сценічна композиція Михайла Резніковича
Постановка - Михайло Резнікович
Сценографія - Давид Боровський
Режисер - Леонід Остропольський
Художник по костюмах - Олена Дробна
Композитор - Юрій Шевченко
Балетмейстер - Алла Рубіна
Асистент режисера - Сергій Кляпнев

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Дон Кіхот. 1938 рік», що відбудеться – в Театрі ім. Лесі Українки. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!