Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Квiтень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
 16171819202122
»23242526272829
»30      

"Дядя Ваня"
Гастролі.Театр Європи!

Театр Европи (МДТ), Санкт-Петербург
Гастролі, яких чекали 30 років!

«ДЯДЯ ВАНЯ»
Постановка: Лев ДОДІН

Художник: Давид  БОРОВСКИЙ
За пьєсою А. П. ЧЕХОВА. Сцени з сільського життя в чотирьох діях.

На сцені: Ксенія Раппопорт, Ігор ІВАНОВ, Сергій КУРИШЕВ, Петро Семак, Олена КАЛІНІНА, Тетяна Щуко, Олександр Зав'ялов, Віра БИКОВА, Олексій МОРОЗОВ

Спектакль жорсткий, виразний, депресивний і простий одночасно. Він чудовий. Від нього залишається відчуття чистоти, немов дощ, що стікає по склу під час нічної грози другого акту, омиває всіх і все. І прояснився зміст, і чисті лінії ролей, і на чисту дерев'яну підлога садиби Войницький вийшли гідні люди. Їх життя не вдалося, але "треба жити", і вони живуть.
"Дядя Ваня" Антона Павловича Чехова - п'єса-удачниця, її завжди ставили з успіхом (тільки на моїй пам'яті - Товстоногов, Някрошюс і Кончаловський в кіно). Вона надзвичайно майстерно і красиво побудована: у кожного з п'яти основних героїв є і сольні арії, і дуети, і голос в загальному хорі, а чотири дії - як чотири частини симфонії. Життя людей, з усіма пристрастями і стражданнями, в композиціях Чехова відчувається як музика - і Додін, втілюючи цю музику, довів своїх акторів до особливого стану. Вони всі - живі, теплі, зрозумілі, з ясними характерами і впізнаваною психологією ... »
«Московскі Новини»

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Дядя Ваня" Гастролі.Театр Європи!», що відбудеться – в Театрі ім. Лесі Українки. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!