Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
 18192021222324
»252627282930 

Бізнес, криза, любов...
Бізнес, криза, любов...Бізнес, криза, любов ...

Режисер: Л. Б. Остропольський
Жанр: Драма
Автор п'єси (інсценування) У. Відмер
Дата прем'єри: 24 грудня 2009
Вистава з антрактом
Тривалість: 1 година 30 хв.
Мова вистави: російська


Автором цієї п'єси є сучасний видатний швейцарський німецькомовний драматург і прозаїк У. Відмер. На його рахунку декілька десятків літературних творів, серед яких романи, оповідання, п'єси для театру, радіо і телебачення.
Драма «Елітні пси» шляхом алегорії, у формі безсюжетної п'єси, розповідає про те, як вісім чоловік середнього віку, першокласні, високооплачувані фахівці, які досягли певних висот у тій чи іншій сфері менеджерської діяльності, в один прекрасний день виявилися викинутими на вулицю. Всі вони постраждали від втрати своїх робочих місць, займаючи які вони відчували себе «господарями життя», «елітними псами». Тепер вони звільнені, і чекають оптимальної моральної і фізичної підтримки від якоїсь фірми в плані продовження своєї в минулому успішної кар'єри, але вже в нових, дещо інших для них ролях.
Вистава будується в основному на монологах-сповідях героїв, які намагаються розкрити в них свою долю, повідати глядачеві причини і наслідки свого піднесення і падіння. Крім того, час від часу вони починають буквально марити тими специфічними словами-термінами, які колись складали основу їх існування, процвітання, що дозволили їм, немов магічні заклинання, стати все тими ж «господарями життя».
Але ... це вже біг на місці.

Дійові особи та виконавці:

Уве Шміт: Леонід Тітов
Віллі Шварц: Валерій Зайцев, Сергій Озіряний
Георг Краузе: Валентин Шестопалов
Петер Шульц: Олег Комаров
Ханс Мюллер: Олег Роєнко
Мартін Єгер: Юрій Гребельник, Олег Замятін
Аліна Фішер: Вікторія Жилінський, Ганна Наталушко
Маргот Крюгер: Тетяна Остапенко

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Бізнес, криза, любов...», що відбудеться – в Театрі ім. Лесі Українки. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!